• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako čistiť prvé zúbky sadou kefiek?

12. augusta 2011 
ježiši, teď koukám, co jsem psala a ono to nakonec nebylo přesné. Elmex gel nám lékařka nedoporučila na každodenní čištění ani nám, natož dítěti.
12. mar 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak se mi to zobrazuje nějak divně, skočilo mi to někam jinam, to je dneska bordel :grinning:
12. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obnovujem temu,nemate nahodou nejake tipy a triky ako 9 mesacnemu dietatu cistit prve zubky? do pusy ma nepusti, iba prstom namocenym vstudenej vode...ale s gazou,vreckovkou,kefkou /curakid/ nie........dakujemza vsteky napady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usiko ahoj, neviem ako sa vola ta kefka, co sme my mali, ale bol to vlastne taky navlek na prst.
12. aug 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harper a pomaha? za 2 dni som ju zatial nenasla,tak som kupila so stetinami, ale no...nezabera......stavila som na to, ze bude ju aspon zuzlat a tak sa zubky vycistia, ale zuzle opacny koniec......dnes este idem do par lekarni, alebo do zdravot. potrieb.....na tu kefku na prst....ale nie som ista,ci ma pusti do pusy....joooj,ja mam usta plne kazov tak chcem aby ona bola na tom lepsie.......:slight_smile:
12. aug 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok