Ako obliekate deti počas týchto dní?

26. feb 2023

Ahojte ako obliekate deti cca 10 mesiacov keď idete na prechádzku? U nás je posledne dni také počasie ze síce 10 stupňov CP by bolo celkom teplo, ale sychravo zamračené. Počas prechádzky ktorá trvá hodinu a pol je najskôr celkom teplo, potom sa ochladí a fuka . Veľakrát než prídeme domov je zas teplejšie.

zorkahorka
26. feb 2023

Predpokladám, ze je v kociku... teplaky, zimna bunda, ciapka, rukavice a do fusaku

ivangeline
26. feb 2023

Zavisi. Su dni,kedy jarne a dni kedy zas teplejsie..Vzdy vyjdem na balkon. :D

alexka89
26. feb 2023

Ja mám síce staršieho ale obliekam tak ako som obliekala v mrazoch v decembri-januari

kkovacovak
26. feb 2023

A ako obliekas seba? 😄 Keď je aj teplo aj zima?Obleč tak ako seba. Je predpokladám vo fusaku takže stačí obliecť tak alo to cítiš.

autor
27. feb 2023

@kkovacovak no ja som už praveže zimny fusak schovala ,radšej ho dám do teplejšieho overalu a prikryjem dekou .....a čo sa týka toho ako seba obliekam myslím že to je dosť rozdiel kedže ja sa hýbem takže si môžem dať o vrstvu menej prípadne tenšie vrstvy ale to dieťa len leží a spí v kočáči nemá žiadny pohyb pri ktorom by sa zahrialo ...

kkovacovak
27. feb 2023

Práve preto sa pýtam na ten fusak. Ak by ešte bolo dieťa vo fusaku stačí tak ako si oblečená ty keďže ten fusak je ako ďalšia, pomerne hrubá, vrstva. Ak fusak nie je tak skrátka o vrstvu viac prípade tá deka. Ja zbytočne dieťa neobliekam lebo potom sa spotí a keď zafuka vietor je to horšie ako keby bolo menej oblečené