Ako odnaučiť dieťa vytrhávať mi vlasy?

5. aug 2023

Ako odnaucit 9-mesacne dieta vytrhavat mi vlasy? Ked jej vynadam, poviem nie alebo nono, tak sa na tom akurat tak smeje

viestta
5. aug 2023

Nuz v tomto veku je jej to smiesne, ale ona ani netusi, ze jej nadavas... Zamestnaj jej ruky niecim inym, pretoze ona tiez netusi, ze ti robi zle

zmrzlinka2021
5. aug 2023

Vynadat 9 mesacnemu babu?????!!!!!!!!!!!
To chudatko v ziadnom pripade ti nechce ublizovat, robi ruckami, co vie a na co ma dosah.

patka06
5. aug 2023

9 mesačná no no ani nič iné ešte nechápe - si pre u zábavná, keď jej "nadávaš"
Zapni si vlasy, tak aby malo čo najmenšiu šancu ich chytiť, drž ďalej od vlasov, aby nedočiahlo, zamestnaj ruky hračkou, drž - hladkaj ruky a pod.

alexnina777
5. aug 2023

Skús jej ukázať ako sa s láskou pohladkáš po svojich alebo jej vlaskoch, ukaž jej to čo je pekné a pozitívne..deti sú naše zrkadlo..len v 9tich mesiacich ešte nemajú vyvinutý mozog na úrovni že rozumejú vynadamiu ale učia sa pozorovaním..skús to takto s porozumením a láskou..a asi to nebude na prvú, ale bude potrebovať viac času na to aby to pochopila..ešte ti doporučím jednu knihu..

denkabemommy
5. aug 2023

Dieťa to neodnaučíš, musí vyrásť ale môžeš sa naučiť zapnúť si vlasy do copu. To ti ťahá vlasy ako pripomienku, že si zabudla 🙂🙂

autor
5. aug 2023

@denkabemommy vlasy rozspustene nenosim takmer vobec, takmer stale drdol. Jej postacia aj tie na vrchu hlavy

euka210
5. aug 2023

Len chytit rucku...a zakazdym...ale v takom veku to berie ako hru a ked sa hnevas este ma z toho srandu...no, tak to je v tomto veku...🤷‍♀️