Ako striháte deťom nechty na nohách?

28. dec 2021

Baby ako strihate 2m drobcom nechtíky na nožičkách? Ak už nejaké majú samozrejme, moja má také väčšie už na palcoch, ostatné ešte nemá také veľké, ale neviem ako na to, čo to odstrihnúť alebo pilnikom len prejsť?

andrea_prestastna
28. dec 2021

Cvakatkom od narodenia, noznickami neviem a bala by som sa ze ho pichnem ale kazdemu inak vyhovuje

katrin69
28. dec 2021

Sú také špeciálne nožničky, čo na konci majú také oblé, takže sa s tým nedá pichnúť... https://www.pilulka.sk/canpol-babies-noznicky-p...
A úprimne, na začiatku je to boj. Pod pazuchu ulapnúť nôžku, aby náhodou dieťa nemyklo nohou a rýchlo strihať 😅 Po čase si na to zvykne. Niektorí strihajú, keď dieťa spí, ale keď vyrastie, nie každé môže spolupracovať. Moje po roku začali spolupracovať, boli zvedavé, čo robím 😉

zuzanka.zuzu
28. dec 2021

mám sadu kde bolo cvakátko, nožnice so zaguľatenou špičkou a zaoblený pilníček. s cvakátkom mi to práveže nešlo, strihám doteraz len s nožnicami a tá zaguľatená špička je geniálny výmysel 👍 ak mám pocit že som nedobre odstrihla tak ešte dopilníčkujem dvomi-tromi ťahmi... rozhodne nie len pilníčkom, chúďatko, ani ja sama na sebe to pidlíkanie neznášam.

petamich
28. dec 2021

ono sa to nezda ale aj tie drobne takmer priesvitne rastu len to nie je vidno, riadny kus som ostrihala, ked som prvykrat a ja striham tymi zaoblenymi noznickami a snazim sa dorovna aj ked mece sa jak v Zachrante Willyho takze ako pride 😂

enoula
28. dec 2021

Detske noznice s okruhlou spickou a strihať pocas spanku alebo kojenia 😀

patka06
28. dec 2021

najlepšie sa mi osvedčili moje manikúrové nožničky

andreatytler
28. dec 2021

Zo zaciatku sme ho obaja drzali a strihali ako sa dalo. Manikurovymi noznickami. Kliestikami neviem. Nastastie na nohach staci raz za mesiac. Takze raz za tyzden sa nam podarilo 1-2 nechty kym nezacal kopat ako besny. Potom asi ked mal 20 mesiacov sa zacal zaujimat o to co robim a nechali sme ho pri strihani sediet a on sa pozeral. Dbala som na to aby som bola super jemna aby mal z toho dobry zazitok. Pouzivam taku lampu co je ako celenka na hlave a okuliare a zapalim vsetky svetla v izbe, takze je z toho velke divadlo a samozrejme ho velmi chvalim ze ako pekne si nechal ostrihat.

mamina0078
28. dec 2021

Detskymi noznicami striham

zuzzinkaa
28. dec 2021

Úprimne, vždy keď má dlhé nechty tak to spomeniem na návšteve u mojej mami a tá hneď vezme nožničky a všetko ostrihá 🤣🤣🤣 už dva roky 🤣🤣 Neviem, ale keď jej to robím ja tak sa mi vždy myká, smeje sa a robí hlúposti a mame drží ako hluchý dvere 🤷🏻‍♀️ Neviem čo robím inak. Chvalabohu že mám mamu 😍

maria898
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkamotka
28. dec 2021

V dmke kúpiš oblé noznicky

marcellka32
28. dec 2021

Guľaté špičky na noznickach a v spánku

bubik6x
31. dec 2021

Dcére som strihala počas spánku do 5 mesiacov a potom keď už začala sadat tak som jej dala hračky a ja som šup rýchlo všetko ostrihala z nožnicami s gulatou špičkou, a synovi.....toho musíme jednoducho držať a tak rýchlo ako sa dá ostrihať 😀