Ako to zvládate s deťmi v tomto teple?

27. jún 2022

Ahojte ako to zvládate s malými deťmi v tomto teple ? Mojej malej idu zuby ešte k tomu a bývame hore a je tu neskutočne teplo že už aj ja som podráždená malú dávam do vane aj 3x aby sa osviežila najhoršie to je v noci keď celú noc plače kvôli zubom do toho toto teplo. A mala sa ešte strašne potí takže aj potničky sa nám urobili hovoria že nemám zapnúť ventilátor že to urobí zle ale ako mám fungovať veď toto je čisté peklo aj pre malú čo mám robiť ? Ja chápem že by mohla ochorieť z ventilátoru ale ten vzduch musím trochu osviežiť veď toto je extrem fakt

fiafia
27. jún 2022

Však ventilátor nemusí fúkať priamo na ňu, určite by som ho pustila. Prehriate, nervózne dieťa nieje dobrá kombinácia

luccija
27. jún 2022

Ked das ventilator dalej preco by mala ochoriet?
Namoc velku plachtu a zaves v izbe.Chcelo by to klimatizaciu hlavne, ked byvate vysoko

mizu89
27. jún 2022

U nás v izbe dnes 24°C ale mali sme aj 26.no ako muž dal spraviť klímu tak super.izbu vychladím a nemusí sa dieťa skvarit.a to máme izbu otočenu na západ.takze od obeda pečie slnko.balkon zavretý zabedneny aby sme si nevhanali teplý vzduch do izby a na noc otvorime

petamich
27. jún 2022

neviem, maly ma rok a fungujeme normalne, v spalni mame zatemnovacie zavesy, zatiahnute takmer cely den (byvame na 9. poschodi), ked ide vecer spat, tak je tu celkom prijemne a cez den normalne fungujeme, tiez mu idu zuby ale nejako to neriesim - ideme k vode alebo niekde, kde je tien a inak fungujeme (zatial) ako pred tym

a ked bude este teplejsie tak pustim ventilator v opacnom kute izby, klimu uz nejdeme riesit, lebo chceme novy byt

ivangeline
28. jún 2022

Tak spava o nieco menej a mame aj sople. Aj starsim dlhsie trva kym zaspia a to su urcite viac unavene a vybehane v tomto teple...ale tak davame to. Znova unava u mna ale nic nezvycajne. :D Len menej chuti sa pustat do inych aktivit...:D