Ako uspať bábätko, ktoré sa stále budí rukami ?

1simuska01
9. jan 2020

Ahojte maminy,poraďte prosím. Máme doma 2.5mesacne bábätko,ktoré je bohužiaľ naučené zaspávať hopsanim na fitlopte(pre amoky plaču ako keby ju drali z kože keď sa narodila,čo nebolo spôsobené ale zrejme kolikami ale tým že sa nemohla nastrojit do spánku a zaspať), kašľať na to že nás bolia chrbaty z lopty ide o to že keď ju už uspime a presunieme do postieľky,vzápätí začne metať rukami ,aj po tvári si a prebudí sa...keď jej tie ruky uviazem dnu,uspime ju a dáme.do postielky tak začne metat hlavou zľava doprava tisíc krát až chytí nervy na to že nemôže hýbať rukami a zas sa preberie. Čo s ňou mám robiť? Ako ju uspat inak?? Spievanie hladkanie kočík( do ktorého tiež keď ideme von musí byť uhopsana na lopte, taká omracena aby tam.zaspala) nepomáha.

limetka69
9. jan 2020

tak vizala by som ruky urcite, citi sa istejsie, k hlave som davala plienku platenu, aby mal nieco okolo hlavy a nie vzduch, pretoze je zvyknute z brucha, ze je obklopene maternicou, stiahni si appku white noise, a pustaj zvuky, nam zaberal vysavač, potom sme mali vlak, a tak sme do dvoch rokov zaspavali pri klopkajucom dazdi na kapotu auta, vtedy sa nam vsetkym fajne spalo :D
@1simuska01