Ako zabránim, aby dieťa neotváralo rolldor?

lenkastefanovic
23. apr 2014

Dobry den, prosim o radu.. Moja mala stale otvara stredne dvere 3 dveroveho rolldoru chceme to jej to zatrhnut lebo sa natahuje s vecami, mate na to niekto nejaky trik? Vopred dakujem za odpoved L

klincek
23. apr 2014

aj my sme to riesili..a nenapadlo nam nic lepsie, ako tie dvere prilepit paskou o vedlajsie, z oboch stran. veci do skrine som odkladala az vecer, ked zaspali 😅, a rano som to prilepila znova. vydrzala som par mesiacov, ale slo to riadne na nervy.
urcite je nejaka poistka aj na taketo dvere, ale ja som na nic neprisla 😒

jul11
23. apr 2014

existuje na to detska poistka,dostat v obchodoch s detskym tovarom. mame take na suchy zips. existuje aj plastova varianta nieco ako plastova retiazka

siska53
23. apr 2014

Poistku kupit. Ale dat ju dostatocne vysoko.

paradize
23. apr 2014

My nemáme rolldoor, ale naša aj tak všetko otvára 😖 najprv sme viazali kľúčky, no rozviazala to. Potom sme kľúčky odmontovali, ale aj tak to záhadne otvorila. Teraz sme začali všetko lepiť s páskou. To zatiaľ funguje na všetko (len nie na jednu spodnú skrinku, kde mám šminky 🙄 jak naschvál). Takže aj ja odporúčam pásku 🙂 niekedy detské poistky nepasujú na skrinky.

miminaaa
23. apr 2014

Tiež máme ten istý problém, tak prelepujeme priesvitnou páskou. Sledujem ale, že si postupne odvyká šermovať s dvermi, keďže mu skriňa nejde otvoriť, čiže dúfam, že onedlho budem môcť dať pásky preč, lebo ma nebaví stále ich odlepovať a zalepovať. 😉