Aký je rozdiel medzi týmito jednorázovými plienkami?

jvasenka
14. dec 2019

Ahojte maminky, chcem sa opytat aky je rozdiel medzi Extra care a Extra soft. Vďaka

mogaa
14. dec 2019

@jvasenka tiež by ma zaujímali rozdiely - lebo napr.len Pampers má plienkové nohavičky asi 4druhy(pri rovnakej veľkosti)

lenkakravcova
14. dec 2019

@mogaa My sme mali Pampers Pants klasické a extra premium a teda rozdiel som nevidela žiadny. Okrem ceny. Kupujeme teda vždy tie, ktore majú lepšiu akciu. ☺️

brita7777
14. dec 2019

aka znacka ?

brita7777
14. dec 2019

Pampers premium care a a active baby sme pouzivali. Premium care super, ale active baby na noc napr. rychlejsie sa premocili..s tymi sme neboli spokojni

jvasenka
autor
14. dec 2019

@brita7777 no konkretne som myslela zn. Dada ale maju to aj ine zn napr Pampers (to sme mali premium care ale otras par x pretiekli do 3-4 hod)

jvasenka
autor
14. dec 2019

@brita7777 no nam prave premium care pretiekli na prechádzke po max 4 hod

jvasenka
autor
14. dec 2019

@mogaa boze to som ani netusila ze je tolko druhov😂😂 cize to premium care a extra soft a extra care atd nic neznamena resp nema zasadny vyznam?

brita7777
14. dec 2019

My ked sme pouzivali pampers premium boli ok..4hodky ak dieta cika moc je myslim dost ☺️ tie co si spomenula nepoznám

mogaa
14. dec 2019

@jvasenka tiež netuším aký je medzi nimi rozdiel...našej jedny kúpili a nechce ich, či ju niekde ťahajú alebo čo...proste nechce a račej plienku,,,,,už pochopila že kakať má do záchoda a ešte nech pochopí že tam má aj cikať🙂a to bude mať už 2roky, len tomu nechápe čo tam po nej chceme🙂

jvasenka
autor
14. dec 2019

@mogaa nasa ma problem akurat s vlhcenymi obruskami od pampers inak plienky znesie hocijake nastastie... Zlata🙂 tak drzim palce, urcite na to coskoro pride😊😊

jvasenka
autor
14. dec 2019

@brita7777 dada je vraj v cesku vyrabana a predava sa v Poľsku.. Vraj je to nieco ako pampers u nas.. Mali sme 1 a velmi spokojna som bola.. Aj v dobrej cene su

simona966
15. dec 2019

Mi používame Dada .. mali sme aj extra soft aj extra care ... Extra soft som malej objednala ale veľké sklamanie ... Najprv som sa tešila že aké super aj na dotyk ale keď ju mala na seba tak ju zvykla veľmi precikat a dosť smrdel moc ... Viem možno je to v každej ale v tejto až moc ... A tie extra care sú pevnejšie a tie sú super neprecikala ich zatiaľ nikdy veľká spokojnosť