Aký máte názor na náš netypický režim dňa s bábätkom?

11. jan 2021

s manzelom mam 10mesacnu dcerku. manzel pracuje v noci z domu a nas rezim rodinny vyzera takto:

manzel pracuje 20 00 az 3 00 cca. manzel spi 3 00 az 12 00 plus minus. dieta spi 20 00 az 7 00 cca. ja som s dietatom sama doobeda. hygiena ranajky obed prechadzka upratovanie. ako rodina sme spoku cca 1200 az 18 00 l. ked dieta spi manzel nakuoi. ide s malou na prechadzku alebo ideme vsetci spolu.. 18 00 az 19 00 mam cas ja na seba. manzel je s dietatom. nasledne spolocne okupeme usoime a ja sa snazim ist spat s dietatom. ako by ste toto vnimali?

pribinak
11. jan 2021

Že každý mame iné podmienky a iný život a ak to Vám vyhovuje tak je to ok

tanyan
11. jan 2021

Podstatné je, že to vyhovuje vám trom. Ostatní ti môžu "vyliezť na hrb." Nebude predsa manžel meniť systém práce kvôli názorom cudzích ľudí. Jednoducho ste sa zladili a máte spoločný rodinný život prispôsobený aktuálnym podmienkam. Podľa mňa je to absolútne OK. 😉
Ja mám 6-ročnú a tiež som už pár ľudí poslala s ich názormi kade ľahšie. Jednoducho nám aktuálne vyhovujem, že ide spať okolo desiatej a vstáva o pol ôsmej, do pol deviatej má príchod do škôlky. Jednoducho nie som ranné vtáča a trpela by som aj ja, keby som mala dieťa vstávajúce o piatej ráno len aby spĺňalo spoločenské predstavy a bolo o ôsmej večer v posteli.

patka06
11. jan 2021

Podľa mňa to máte super zladené, manžel ti pomáha , venuje sa dcérke
vidíš v niečom problém?

rachel36a
11. jan 2021

Ze su rodiny ktore su spolu podstatne menej...napr nasa rodina...manzel chodi domov iba na vikend...co by som zati dala keby sa mne a malemu mohol venovat tolko co tvoj muz

nika_m
11. jan 2021

Manzel ti pomaha, mas dokonca aj hodinu pre seba kazdy den, co ti mozno mnohe mozu zavidiet :D ja nevidim problem, hlavne je aby to vyhovovalo vam trom...🙂

svetlanka111
11. jan 2021

Podla mna fajn,nevidim nejaky problem. mas cas aj na seba..Moj muz leby pracoval v noci tak by spal cely den..

danica2711
11. jan 2021

čo chceš vlastne riešiť? Či sa to páči širokému okoliu alebo vám trom?

autor
11. jan 2021

dakujem baby. mali sme to takto aj pred dietatom. teda az na to ze ja som pracovala. ale tiez v netypickej pracovnej dobe. teraz sa uz doobeda necitim osamelo neviem kde mi hlava stoji reso. mam co robit. manzel odvzdy funguhe v noci je to jeho bio rytmus. ja len ze nepoznam inu rodinu. a ludia na mna zvlastne pozeraju ked poviem ze manzel dooveda spi lebo v noci pracuje. a ano ta hodina denne potesi. mozno vnimam ze mame malo casu my dvaja na seba ale to sa zmeni verim ked babo bude mat lepsi poobedny spanok atd. pripadne ked bude kusok starsia a pojde na hodku dve von so starym rodicom raz za cas.

zuzuliennka1
11. jan 2021

normalne, ako sa to inak da vnimat? kazdy ma nejaky svoj rezim, ked raz ma manzel takyto pracovny cas - co sa tam da zmenit?
prisposobit sa - to je vsetko

elizabet173
11. jan 2021

Na co to vesias inym ludom na nos? Ak vam to vyhovuje, pohoda. Kazdy to ma v rodine tak, ako mu vyhovuje. Lekar, sofer, aj robotnik si pred nocnou poobede pospi a po nocnej tiez mozno aj doobeda.

ikonica
11. jan 2021

Neviem co chces pocut... Bud rada za tu hodku co mas len pre seba. Ja take takmer nepoznam 😁😁😁

thoughtfulweirdo
11. jan 2021

Podľa mňa máš super manžela, že sa takto s tebou a dcérkou zladil 😄 je veľa rodín, ktoré spolu denne toľko času nestravia.

zuzanka.zuzu
11. jan 2021

s nikým sa nedelím o informácie o fungovaní v našej rodine a fungujeme výborne 😀 problém (ak nastane) tak vždy iba a len vtedy, keď sa do nás začne niekto montovať a dávať rozumy (najčastejšie svokra ale rodinných príslušníkov na "dobre mienené rady" je máme viac 😉 )

elizabet173
11. jan 2021

@zuzanka.zuzu presne tak, cim menej okolie vie, tym menej do vsetkeho keca

janettdamian
11. jan 2021

Čo je na tom také netypické, že pracuje v noci? ja tiež robím doma na PC bežne do 2,00 v noci, keď si to situácia vyžaduje. A keď nepracujem tak sa venujem tomu čo ma baví (čítam si napr.), každý má iný biorytmus.

sisaka
11. jan 2021

Nechápem, kde je problém? Keď Vám to tak vyhovuje...
ja robím na smeny a teda aj nočné, takže viem, ake to je, keby som nemusela, tak tak nerobím. Nie je to zdravé, narúša to hormonálnu rovnováhu tela a môže viest k vzniku rakoviny, keď to mužovi nevadí nie je čo riešiť.

miadi
11. jan 2021

Nemas problem tak ho nehladaj. Nemusi sa kazdemu pacit vas rezim ale je to len vaša vec .

mondolina
11. jan 2021

Mne by vadilo, že muž by spal 9 hodín. Čo je bábätko? Toto by mi vadilo 😂🤗

siska53
11. jan 2021

A kde je problem a nieco netypicke okrem teda toho, ze on robi v noci a teda spi do 12??
Mam pocit, ze je s vami viac a viac pomaha, ako my, co mame bezne pracujucich partnerov.

luccija
11. jan 2021

Ze mas to, co 95% zien nie🙂6 hodin travite cas spolu plus kupanie a pod...dlhodoba praca v noci nie je zdrava, ale tak asi vie precp tsk robi.Vlastne kazdy den od cca 12-13hod mas muza pre seba a dieta idealny zivot.Ostatni nech sa staraju o seba.Verim, ze muz spi vela nocny spanok nikdy nenahradi tym doobednym

luccija
11. jan 2021

Ved babo ma normalny rezim, ty mas luxus pomoc v com vidis problem?

slniecko66
11. jan 2021

@mondolina to bolo myslene dufam ako vtip 😂

mondolina
11. jan 2021

@slniecko66
Ako sa to vezme... myslíš, že aj jeho manželka spí v kuse 9 hodín? Pri malom bábätku? Ak áno tak je to ok.

slniecko66
11. jan 2021

@mondolina je na materskej dovolenke... ci nie? To by si isla akoze muza zobudit po 7mich hodinach, ze vstavaj lebo ja ako mama som spala tiez 7 hodin? 😂😂😂

mondolina
11. jan 2021

@slniecko66
Aha dovolenka tak ok...chvalabohu môj muž to nebral tak,že som vlastne na dovolenke...a on môže spať 😂tak potom neviem čo tí muži čo vstávajú aj v noci, aj keď idú ráno do práce.
Ale to je už mimo misu.
Autorka ak Vám to vyhovuje nie je o čom.

slniecko66
11. jan 2021

@mondolina no vidis aka si to stastna zena, chlap sa ani nemohol vyspat asi 🤣
Dufam, ze vstaval na polovicu k dietatu tak ako ty 🙂

mondolina
11. jan 2021

@slniecko66
Vzájomne ♥️🙏

leuchtturm
11. jan 2021

a na co su ti nazory ostatnych?

luccija
11. jan 2021

@mondolina tak zena si moze pospat aj cez den, alebo lahnut rovno vecer s dietatom.Neviem naco ma v noci chlap vstavat k dietatu moj muz viac x tyzdenne cestoval 500 km pre mna bola priorita, aby nezaspal za volantom

mondolina
11. jan 2021

@luccija
Ale veď ja netvrdím, že to má byť štandard, a dané len takto a nijak inak, netreba brať všetko osobne♥️