Bábätko nechce nosiť čiapku

2. sep 2022

Ahojte, nase male babo akosi odmieta ciapku, v lete to nebol problem avsak teraz ide zima a nemoze chodit von len tak s holou hlavou :( Mate nejake rady ako ju donutit nech si zvykne na nu ? Zakazdym ako jej dame hociaku ciapku tak spusti plac az kym jej ju nedame dolu...Jedine kedy jej ju vieme nasadit je ked spi....

viestta
2. sep 2022

Len stále a dookola mu ju dávať. Niektoré to vzdajú skôr, niektoré neskôr ale každé sa s tým časom zmieri

autor
2. sep 2022

@viestta akoze jej ju mam dat a nechat ju plakat :( ?

terezka1947
2. sep 2022

@viestta presne tak😀musí si zvyknúť 😉
Myslím,že máloktoré chce mať čiapku.

saxana000
2. sep 2022

Kupit viazacie..a ano aj ked sa bude jedovat musi ju mat..razne povies nie ked po nej pojde a odputas pozornost niecim inym.

veronnica080
2. sep 2022

Nesmies polavit a budes musiet park krat ten plac vydrzat a potom bude dobre, neboj zvykne si

viestta
2. sep 2022

Tak si vyber, alebo chvíľu poplače alebo bude bez čiapky. Iná cesta nie je, len "nasilu"

janka_266
2. sep 2022

@saxana000 ja som môjmu kúpila takú so snurkami, a raz mu tak vadila, že tu šnúrku otrhol, čo ju chcel dať dole 🤣

patka06
2. sep 2022

Dať na hlavu čiapku na viazanie, aby si ju nedalo dolu, keď začne plakať odpútať pozornosť hračkou, niečím naokolo, prihováraním sa .... a pod. - na čiapku "zabudne"
Dôležité je nedať dole keď začne plakať

ysseba
2. sep 2022

Áno, bude si musieť zvyknúť. Nič iné ti neostáva, veď predsa nenecháš malé bábätko bez čiapky preto, lebo plače. Či?

babovka2321
2. sep 2022

Neviem, ake stare mas babatko, ale nas neznasal ciapky, stale daval dole, ale merino kuklu v pohode toleroval.

autor
2. sep 2022

ona si ju nedava dole len place a je strasne zmatena co to ma na usiach otaca hlavu raz do jednej strany raz do druhej...ciapka na viazanie bola este horsia tie snurky jej este viac vadili ako taka klasicka ciapka... :(....je to este malicke babo 2 mesacne...

lilienkah
2. sep 2022

Skus aspoň bundičku s kapucňou..a skúšať stále čiapočku na hlavu dookola