Babydress.sk - skúsenosti

simi148
4. aug 2020

Dobry vecer mate skusenosti stouto strankou ? Ak ano ake saty vam prisli ? Kvalita? A boli take ako na obrazku? Dakujem

alica279
5. sep 2020

@simi148 Ahoj, ja teda zlú. Kvalita veľmi zlá, prišli len v plastovej obálke, boli dokrkvane a teda žehliť by som sa to bála, pretože vrchná tylova vrstva bola s potlačou a myslím, že by to neprežila. A kvalita taká, že by som to babike možno obliekla. Hneď som to v ten deň, ako prišli, po fotila a asi o dva dni poslala aj s Formulárom na odstúpenie od zmluvy na adresu, z ktorej prišli. Písala som hneď v deň doručenia aj mail, odpoveď žiadna, balík sa vrátil ako neprevzaty. Budem to musieť riešiť inak, chcem vrátiť prachy, lebo za 25 eur keby to aspoň prišlo nedokrcene, ale ani obraz ani zvuk od majiteľky.

enisska
14. jún 2021

@alica279 dobrý deň, chcem sa spýtať, my sme tiež objednali šaty z tejto stránky, šaty sme vrátili aj s formulárom a žiadna odpoveď, ani šaty a ani peniaze. Ako ste to ďalej riešili? Dakujem

alica279
15. jún 2021

@enisska nakoniec, po niekoľkých mesiacoch (opakovane sme ju kontaktovali) nám vrátila peniaze a aj vystavila dobropis. Ale teda, písali sme jej viackrát je chat na stránke.

enisska
16. jún 2021

@alica279 no ja som napísala email ešte v ten deň ako som písala vám a na druhy deň mi peniaze nabehli.chvalabohu.dakujem vám za info