Babylove bio 1, skúsenosti?

jarca1111
14. feb 2019

ake mate s tymto mlieckom skusenosti?

pininka
14. feb 2019

My dobre, píla aj pokračovania až kým neprešla na kravské mlieko. Iné mlieko nechcela.

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pexta
14. feb 2019

Prva dcerka (teraz ma 4roky) papkala mliečko Babylove a vobec nena problem zo zrakom ani rozumom,prave že je až moc rozumná. Ale z Babylive BIO sa osypala to jej nesedelo.A aj druha ( 8mesačna) dcerka ho tiez papa.

jarca1111
autor
15. feb 2019

@kuravesele vazne? citala som ze zlozenim je este lepsi ako nutrilon a sunar..

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka
15. feb 2019

@kuravesele cena je nižšia z iného dôvodu. Nakupujú ho oveľa lacnejšie pretože v Nemecku je iná daň. Navyše mne povedala doktorka že v nutrilone je taký hnus, že je to cista umelina a príšerné smrdí. Kazdemu dieťaťu robí dobre niečo iné. Naša pila babylove a žiadne vitamíny jej nechýbali a chorá bola iba raz.

pexta
15. feb 2019

@kuravesele presne ako píše pininka a ešte k tomu je Nutrilon zbytočne predražený,ale 100 ľudí 100 názorov. Dieťatko si určí samo či sa mu mliečko ľúbi alebo nie. Ja som začala od najlacnejčieho a tým bolo práve Babylove a chutilo,malá pekne papkala,priberala a nič jej nebolo a vitamínov dostávala potom veľa v čerstvej zeleninke a ovociu.

lennagreen
15. feb 2019

@jarca1111 moja prva dcéra bola na babylove a nemá absolútne žiadne problémy práve naopak ma veľmi dobrú imunitu lepšíu ako mladšia dcéra ktorá bola na nutrilone dokonca HA.. Veľmi jej chuti papať zje všetko co nezje ju.. 😂 😂 Ja sa teraz idem do tretice vrátiť k babylove mlieku ak to teda bude nutné..

majustek000
24. feb 2019

Výborné, my ho pijeme od 3.mesiaca. Náš malý sa pekne rozkakal keď ho začal piť. Teraz máme 6 mesiacov a ideme na dvojku. Veľmi mu chutí a je zdravý.