Pokračovacie mlieka Bio Babylove 2. Skúsenosti?

ivka82
13. okt 2011

ahojte mamičky, rada by som vedela, aké máte skúsenosti s týmto mliečkom. pijeme nutrilon, ale keďže som u nás v DMmke 2 nutrilon už dlho nevidela, dnes som kupila Bio babylove2. aké je to mlieko? aké máte skúsenosti? mám ho skúsiŤ? nechcem šetriť na dietati to nie,a le zasa nutrilon z toho rodičovského príspevku dotovať..no veď každá viete, čo stojí krabica nutrilonu. dakujem vopred za rady🙂

dzinka
13. okt 2011

my už dlho pijeme babylove mliečko 3 . Iné mi ani nechceli, len toto im chutí. Podľa mňa je to ako iné mlieka a je určite kvalitné, to sa neboj. A ešte je aj Bio
@ivka82

ivka82
autor
13. okt 2011

@dzinka to je dobre, lebo zvažujem že začnem aj môjmu dávať len mu nechcem zasa dávať niečo nekvalitné, to som rada že máš dobré skúsenosti🙂

marhulka13
13. okt 2011

@ivka82 my sme do pol roka pili nutrilon, no teraz ked papa uz prikrmy, ovocie a pod., tak mi uz prislo aj zbytocne vyhadzovat tolke peniaze za nutrilon, ked pijeme mlieko len 2-3 krat denne. Uz sme mali aj Sunar, Hami, Beba ateraz Babylove a nas zrutik spapa vsetko. uz vlastne nepijeme Nutrilon vyse troch mesiacov a nwevyzera, ze by to na nom zanechalo nejake nasledky 😀 😀

lucia375
13. okt 2011

Ja som dávala asi do 8 mesiacov Bebu a potom som prešla na Babylove a tiež nemam zlé skúsenosti. Veď dieťatko uz papá všeličo a toto je v Biokvalite.

kaja73
13. okt 2011

Použivam Babylove 3-a malemu strasne chuti,je bio a nema v sebe tolko umelin ako napr nutrilon-staci si spocitat na zloženi co ma v sebe nutrac a co toto-kym papa babeno len mlieko,dajme tomu nech tam ma zastupene vselico,ale ked už papa pestro,tak naco ho zbytočne zatazovat tolkou chemiou. 😕
mna oslovilo to, že je to BIO,ze nema tolko sajrajtov v sebe ,potom cena a jasne, že malemu musi chutit-inak chuti aj mne. 🙂

meduliacik
13. okt 2011

Babylove je dobre a kvalitne mlieko, davala som ho malemu asi od 18 mesiacov az do 3 rokov. Predsa sa vsak v niecom lisi od Nurilonu alebo Hami-nerozraba sa tak lahko, viac treba dat pozor na hrudky. Hami, alebo Nutrilon stacilo len kratko zatriast, nevadila ani horuca, alebo studena voda a mlieko sa hned uplne rozpustilo. Pri Babylove som radsej najprv pretrepavala v mensom mnozstve vody a tak dolievala. Na dovolenku som preto radsej kupila Hami, ale na domace pouzitie bolo uuuplne vpohode-a cena je tiez super, takze vdaka, ze ste zacali tuto temu, lebo ste mi pripomenuli, ze by som ho uz mohla zacat davat mojej coskoro 9-mesacnej slecne 🙂

medved
13. okt 2011

My papame babylove uz skoro rok a uplne bez problemov, Nutrilon nam sposoboval hnacky, nikdy viac. Takze sa neboj, kludne chod donho, je uplne v pohode, a jeho cena je uz len prijemny bonus 🙂

ivka82
autor
14. okt 2011

@medved
@meduliacik
@kaja73
@marhulka
@medved 13 kočky velmi pekne ďakujem za infošky, moc ste ma potešili, práve sme dopili flašku, chutilo, ani asi nezbadal rozdiel..ešte počkať aká bude stolica či bude v pohode a pozrieť či sa náhodou nevyhádže ale myslím že to asi nie lebo pil aj sunar aj bebu a v pohode🙂 ja som preto začala túto tému, lebo mi to prišlo hrozne nízka cena oproti Nutrilonu a preto som radšej chcela vedieť aké sú s tým skúsenosti, lebo nie vždy všetko lacné je aj dobré ale zasa platí aj opak že nie všetko drahé je dobré resp.kvalitné:)

lusinkaj
14. okt 2011

@ivka82 aj moje dvojicky pili 1.rok nutrilon a uz som si povedaal,dost cena j strasna ,,,cize som presla na babylove ale najprv som si o nom vela precitala a tak....poradila s maminami....
pijeme ho cca 2t.zatila nevidim ziadne problem,u bianky nic a uz karin jeidne 2x sa mi povracala trosku,ale neviem ci preto,ze si negrgla....ale budme sledovat dalej,ale ine problemy nie su..cíze ak nebude nic,ostavame pri nom..

kaja73
14. okt 2011

@meduliacik ja ho nepretrepavam-ale lyžickou rozmiesam v malom mn.vody teplej vody a potom dolejem a raz dva krat pretrepem-takto to nema ziadne hrudky a je to aj pomerne rychlo spravene-len musi byt lyžicka po ruke.
Kym som pretrepavala ,tak sa mi velmi penilo , boli aj hrudky a trvalo to dlhsie.

meduliacik
14. okt 2011

@kaja73 ja som zase na penu pouzivala par kvapiek Sab-simplexu. Inac, peni aj Hami a myslim, ze aj Nutrilon. Mne ta pena v mliekach prekazala, lebo som musela kvoli refluxu pridavat na zahustenie Nutriton-vlakninu a neskor ryzovu instantnu kasu a v tej pene sa to nechcelo rozpustat, len sa to lepilo na flasku. Sab-simplex (alebo Espumisan) sa pouzivaju proti kolike, takze aj kvoli tomu som to davla do mlieka.

simisi
14. okt 2011

Moja mala ho pije asi mesiac,nema ziadny problem,chuti jej
nikdy sa mi netvorili hrudky,ani raz
jediny problem s tymto mlieckom je,ze sa mi stalo,ze som ho nevedela zohnat,jednoducho im vypadlo a nemali ani na centrale 😒

saja2
13. dec 2013

ahojte mamičky je mliečko babylove vyrabané na slovensku???

absolutka
14. dec 2016

@saja2 nie v Rakusku

erikamoja
23. dec 2017

a k prásku babylove treba lucku prevarit,ci staci trochu zohriat.jedna,mamicka radi ze ju nemusim prevárat,tak teraz ako?

silvia3009
23. dec 2017

@erikamoja dojčenskú Lucku netreba prevárať. Je to na nej aj napísané. Ani dojčenskú Saguaro vodu z Lidla netreba. Ja som prešla na ňu, lebo je oveľa lacnejšia a povedala by som že aj lepšia ako Lucka. Aj keď voda ako voda😉 Každopádne ja nepreváram od narodenia malého a všetko je ok.

erikamoja
24. dec 2017

Dakujem velmi pekne.saguaro vyskusam,to som ani nevedela,ze aj ztoho je dojcenská.diky pekne