Časté nočné budenie skoro štvorročného syna

11jannka11
21. mar 2015

ahojte kočky ja už som zúfala malý má skoro 4 roky a posledný týždeň mi ☹ vstáva o 4,00 ráno a v noci sa mi často budí s plačom.Kým sa znova uloží a ukludní tak to trva aj hodinku.Čo a ako mu mám pomocť predtým problémy neboli .

jumama
21. mar 2015

Okolo 4 zacinaju cvirikat vtaci, aspon u nas dost intenzivne, nebude on take ranne vtacatko kvoli tomu, nemoze ich pocut?

11jannka11
autor
21. mar 2015

@jumama ja vstavam kolo 4,40 doi prace to bezne vstaval somnou to este by som zvladla ze je skor hore mna skor trapi ze celu tu noc sa tak viac budi a s revom ze neviem ako ho ukludnit aj hodku trva kym zas zaspi a vtaci aj u nas ale skor z druhej strany bytu ich pocut nie kde mame izbu

sendy182
21. mar 2015

@11jannka11 chodi do ms?.....nestalo s tam nieco.....nebol chory...neboji sa?......co sa mu sniva....?.....aky je cez den,....vecer chodi spat o ktorej,,,,,aky mate vecerny ritual?

11jannka11
autor
21. mar 2015

@sendy182 chodi do ms bol doma 2 tyzdne koli liecbe nam odporucila alergologicka... ci sa stalo neviem on nechce rozpravat moc co robia ani co papaju... ano boji sa tmy a zacal plakat koli tricku nechce si ho dat dolu cez hlavu myslim ze mu to nasilu tahali dolu ak sa nechcel vyzliekat ....cez den je vraj dobry ale poobede moc nechce spat.... chodi mi spat o tej 19,30 osprchujeme nakremujeme pozreme vecernicek a sup spat

sendy182
21. mar 2015

@11jannka11 takze sa budi na strach....nieco sa stalo....treba ho hladkat....mojkat....nespominat mu to....ak to neprejde co by mohlo....mozno je problem zly zazitok v ms.....hadam zabudne.....uvidite.....musite mu pripominat ako ho mate radi.....ze ste stastny s nim.....vela sa smiat.....prechadzky....urobit mu pekny program koniky....zoo a pod.....

11jannka11
autor
21. mar 2015

@sendy182 snazime sa maly je mojkavy typ aj lubit aj objat myslim ze v tom problem nieje do ms chodi uz 2 rok neboli nikdy taketo problemy aj ked sa pobili koli hrackam skor uvidime a dakujem dufam ze to rychlo prejde

sendy182
21. mar 2015

@11jannka11 neboj prejde to🙂 .....okrem ineho buduci tyzden posuvaju cas🙂

11jannka11
autor
21. mar 2015

@sendy182 aky cas ????????

mm2008
21. mar 2015

@11jannka11 zimný sa mení na letný .. o hodinu dopredu sa posúvajú hodiny..

11jannka11
autor
21. mar 2015

@mm2008 ja ze to uz bolo ja neviem ked chodim do prace mi to uz ani nepride ze sa meni som nejak vedla

alicka850
21. mar 2015

Mozno je to aj normalna faza vyvoja. Moja dcera nespavala skoro do piatich rokov,v noci ma aj 4-5x volala zakryt,napit a neviem co este,niekedy iba vzlykala zo sna celu noc,ale ked som ju zobudila,nevedela,co sa stalo a ked zaspala,zacalo to znova. Boli sme na nervy,nepomohlo nic,iba z toho musela vyrasst. Pomahaju skutocne vecerne ritualy,rozpravka,pomojkat sa.Ked mi rano zahlasila o stvrtej,ze jej sa uz nechce spinkat,prote som jej povedala,ze nech teda lezi g posteli,ze je este tma a my este spinkame. Vacsinou zaspala. Ak sa jej nedalo,mohla sa potichu v izb hrat,kym smee my spali . Uz ma vyse 5 rokov a je to lepsie.

33kacora33
21. mar 2015

my sme s tym mavali problem, doktorka nam povedala ze dieta cez den vela zazije a potom to mozog v noc nevie spracovat a takto na to dieta reguje...( nocny des) zozaciatku nam pomahalo ked si dcerka poobede pospinkala a casom nepomahalo ani to tak sme davali na radu primarky homeopatikum SEDALIA brala to 10 dni a pomohlo to priam zazracne... dcerka ma teraz 4r a 3mes