Černanie zlatých náušníc, čo s tým?

rainbow82
15. aug 2019

Ahojte baby,chcem sa Vás opýtať či aj vašim deťom cernali zlaté nausnice.Ci to treba vymeniť a ak áno za aké? Alebo môže to časom prejsť? Máme ich od 4 mesiaca a teraz máme 18 mesiacov a etee stále nám to černá.Dakujem

slavuska1506
15. aug 2019

@rainbow82 Mne toto robilo, keď som bola malá a museli mi ich dať na stálo preč. Zistili mi alergiu na zlato alebo také niečo. Skrátka to oxidovalo (černalo) a nechcelo prestať.

zulumilo
15. aug 2019

Mojej cernali zlate nausnice(zlte zlato) vymenili sme za biele zlato a bolo to ok.

rainbow82
autor
15. aug 2019

@zulumilo ďakujem

saskia_98
15. aug 2019

@rainbow82 mne okrem černania este aj napuchlo ucho, vysledok alergia na žlte zlato a od vtedy mam strieborne a dobre 🙂

radka2010
15. aug 2019

chirurgicka ocel najlepšia...

nicol_ka55
15. aug 2019

@rainbow82 Pravdepodobne to bude alergia na zlte zlato. Staci vymenit za iny kov a navstivit alergologiu.

rainbow82
autor
15. aug 2019

@nicol_ka55 aha,ďakujem za radu

stanulienkat
15. aug 2019

Kup z chiturgickej ocele

miruslb
15. aug 2019

Naša dcérka dostala náušnice po mojej malej sestre, zlate. Uši sme dali prepichnut ešte v pôrodnici a všetko ok. Po krste dostala od krsnych rodičov svoje náušnice. Nové, tiež zlaté a tie neskutočne sčernali. Tak sme ich boli reklamovať a zároveň sme ich odmietli a vybrali sme iné. Takže tie tretie sú tiež absolútne bez problémov. Tiež mi kadečo zlatnicka rozprávala, že to vtedy sčernaju keď dieťa nie je zdravé a bla bla. Nie je to pravda. Ako vravím, prvé a tretie v poradí má úplne bez problémov a len tie jedny jej robili zle.