Čo pre ročné bábätko na Vianoce?

15. dec 2023

Ahojte, rozmyslam čo kúpiť dcérke na 1. Vianoce. Všetko má a zasa nechcem kupovať somariny. I keď viem že si to ona ešte poriadne uvedomovať nebude.
Preto ma napadlo či jej nekúpiť niečo na pamiatku ale zasa neviem absolútne čo. Nemáte nejaké tipy?

ivangeline
15. dec 2023

Nie. Urobit fotku? Vtlacit ruky a nohy do sadry? Take mavaju. Prip. pisu dennik.

gabika108
15. dec 2023

My sme kupovali trojkolku takú co tlacite vy kocik pre babiky malý drevený ale s tým sa začala hrať neskôr. Potom knihy našu to bavilo

selena_luna
15. dec 2023

Mozes zaramovat jej atramentove odtlacky noziciek. Svojej ako.polrocnej som dala pod stromcek nove dudusky, to bola jedina vec ktoru vtedy dokazala ocenit 😄

anjelicek26
15. dec 2023

Poukazka na plavanie, rodinne fotenie, rocne predplatne do zoo v okoli, kurz baby gymnastiky... presne pre to, ze ona si to uvedomovat nebude, kupit nejaku "bonus" fisher price hudobnu hracku a vybavene...

rychenza
15. dec 2023

Kúpila som hračky, ktoré potešili.

ibatanecnica
15. dec 2023

odfotiť sa a založiť do fotoknihy

elviku11
15. dec 2023

Na akú pamiatku prosím ťa? Načo? Ty si pamätáš, čo si dostala na prvé Vianoce? ..... Kúp jej hocičo, čo ju práve zaujíma a vôbec nerieš "pamiatky"

reanda
15. dec 2023

a kolko ma? pokial len par tyzdnov, mesiacov, tak kludne nic, lebo si ozaj nedokaze este uvedomit, ze su vobec nejake vianoce.. a je to skor darcek pro forma pre rodicov, ako pre to dieta.. pokial ma uz okolo roka, tak hocijaku hracku - dieta spoznava a uci sa, co su vianoce a ako sa slavia a ze sa dostavaju darceky, co cloveka potesia - tak ma dostat darcek, co ju potesi 🙂

nevenka
15. dec 2023

@reanda presne tak, mame dieta septembrove, to dostalo uz nejaku taku hracku na spoznavanie sveta, jedno npvembrove, na Vianoce mal cca mesiac a teda daco take do buducna sme kupili, potom dalsie malo tyzden, ked boli Vianoce, tak to sme mu jednoduche hryzatko. A jedine posledne dieta ma prve Vianoce take, ze ma cca rok, takze hracku primerane veku, vkladacku dostane. I ked, ma este po starsich surodencoch, no ale nech ma aj svoje.

nwnw
15. dec 2023

Pukylino a ruzovu tatrovku sme sa skladali neterke kedysi.

mikadooo
15. dec 2023

Nemusíš naozaj nič. V tomto veku bol pri mojich deťoch najzaujímavejší baliaci papier 😁. Myslíš si, že dieťa potrebuje niečo na pamiatku "keď si mal 1 rok a boli Vianoce"?

luckajozko21
15. dec 2023

Ak chces pamiatku, tak mozes vyrobit vianocnu gulu 'Moje prve vianoce' s menom dietata a rokom. Ale teda darceky by som vobec neriesila. Bud nieco uplne prakticke, nieco do buducnosti ako je odrazadlo alebo len nejaku blbinu (zvieratko na snurke alebo tak)

lamonita
15. dec 2023

U nás žal úspech bublifuk

evickuska
16. dec 2023

Moj ma 8. mesiacov a kupili sme 2 hracie knizky, 1 po nemecky snazime sa bilingvalne.
A nejak mu priebezne zaobstaravame co potrebuje.

tanyag
16. dec 2023

Ja som nekupovala nič. A dnes moja 5 ročná mi povedala, že prečo, keď bola maličká, ešte v perinke, tak nemala Vianoce a ani darčeky? 🤣🤣🤣 Ale mala som aspoň fotky, tak som jej ukázala, že Vianoce mala...bola spokojná 🙈