Dcérka si dnes opálila nožičku, ale nie moc

tatianka0000
17. apr 2018

Tak strašne ľúto mi je tej mojej malej lásky :'(. Dnes sa mi opalila na horúcej vode :'( nozicku má opálenu. Chvála Bohu to nemá moc ale aj tak... Radšej sto krát keby sa to stalo mne a nie jej. prečo sa jej to muselo stať. Strašne si to vyčítam...

mirola
17. apr 2018

Ono sa to asi nestalo same od seba... zvacsa to ma na zodpovednosti dospely... cize ak sa nieco take stalo.. vycitky su na mieste..

nataliaseidlova
17. apr 2018

Ja si tiež vždy všetko vyčítam keď sa niečo stane mojej dcérke.. No ale na horúce veci si dávam veľký pozor keďže viem aké je šidlo.. Ale teraz už nič nenarobíš, stalo sa..určite ste to nespravili naschvál a maličkej prajem skoré uzdravenie 🙂

pininka
18. apr 2018

Viem presne co citis, pred 4 rokmi som hned prvy tyzden velkych prazdnin zazila taku hrozu. Syn bol so svokrom v garazi a ten mu kazal pozerat ci ked nastartuje traktor,hadze iskru, lenze dookola bol rozliaty benzin a cele to buchlo na syna, zasiahlo mu hlavne ruku, a aj obe nohy,ale nastastie len trocha. Syn bol v strasnom soku. Horsie bolo ze som pri tom nebola, no nastastie tam bol muzov bratranec, rychlo mi syna doniesol domov, a utekali sme na popaleniny. Inak to najprv vobec nevyzeralo tak hrozne. No lekar ze okamzite hoslitalizovat. Ja druhe male dieta so sebou a muz 230km odo mna. Pri druhom preveze bolo vidno ako hrozne to mal. Nastastie sa to dalo celkom pekne do poriadku a uz to v podstste vidim iba ja ked sa detailnejsie pozriem.