5 mesačnej dcérke sa potia nožičky

katka416
27. mar 2015

Ahojte mojej 5mes.dcérke sa potia nožičky,niekedy ich má suché no niekedy jej musím meniť ponožtičky lebo su vlhke..nieje naobliekana takže neviem prečo...dakujem

spirit16
27. mar 2015

Potenie telo pouziva ochranu, pomocou neho z tela vylucuje tzv toxicke latky, takze nie je vzdy vhodne poteniu zabranovat :(, pretoze potom sa tie "zle"latky v zacnu hromadit v tele.

maribell
27. mar 2015

@katka416 aj nasmu 7mes. sa potia noziccky 🙂 aj ked ma nozicky hole tak ich ma uplne az mokre 😀 ...neriesim to 🙂 .. aj starsi syn to mal

katka416
autor
27. mar 2015

Dakujem ..ak je to v pohode tak neriešim len som sa bála či jej niečo nieje 🙂

spirit16
27. mar 2015

@katka416
Tak zase tym, ze telo sa snazi zbavit nadbytku odpadovych latok, tak sa teoreticky v tele moze nieco diat. Ked budes u doktora mozes sa o tom zmienit a mozes pripadne poziadat o krvny obraz. Rozhodne by som sa vsak potenie nesnazila potlacit ;)

nikusssik
27. mar 2015

@maribell moja má dva roky a tiež to tak má, že aj holé nohy máva mokré...z tvojej skúsenosti to prešlo? vôbec sa nepotí celá, len chodidlá...krvný obraz mala vyšetrovaný pravidelne kvôli anémii, ale je v poriadku..

maribell
27. mar 2015

@nikusssik aj u nas iba chodila .. starsi syn ma 2 a pol roka a uz sa mu nohy nepotia .. ani som nezaznamenala kedy to prestalo .. iba viem ze mladsiemu (7m) sa este potia ..