Dojčenské mlieko Babylove Bio 1. Aké máte skúsenosti?

zuzanockamt
8. dec 2010

Dnes som zistila, ze toto mliečko je v porovnaní s ostatnými mliečkami dostupnými na našom trhu veľmi lacné. zaujímalo by ma, či ste ho dávali aj vy a ako ho znášali vaše bábätká. Náš syn bude mať 3 mesiace, doteraz pije len Bebu Pro 1, na Um je od 2. tyzdna a materské mlieko už nedostáva asi 2 mesiace.

petuska2110
9. mar 2017

Starší syn mal problémy s um mlieckom mali sme skoro všetky značky a sadol mu až hipp bio a neskôr sme prešli na babylov a žiadny rozdiel super mu sadlo. A bola som spokojná, s mladším teraz papáme tiež hip bio a tiež keď bude väčší prejdeme na babylov. Celkovo výrobky babylov deťom sadli aj plienky. A to je minimum značiek z ktorych sa nevyhadzal.

tinka1695
11. apr 2017

aj my ho mame, najprv hipp potom toto a mame ho detarz uz 2 berieme..ja som spokojna

robinotina
12. okt 2018

@lunnita Dobry den,prosim vas zistili ste ako s tym taurinm?Ozaj doteraz v mlieku nie je?Nvietw?Dcerke 3tyzdnovej ho, davame,tak teraz mam.obavy ako citam vas komentar dakujem kasne

lunnita
13. okt 2018

@robinotina dobry den, je tomu uz 7 rokov odkedy ho mala pila, druhe dieta som kojila, tak som stratila prehlad. Musite pozriet ale na zlozenie. Kazdopadne myslim, ze dcerke nijak neuskodilo, teda co sa tyka rozumovej casti to zvlada uplne v pohode 🙂

lenocka895421
8. júl 2021

@zuzanockamt ja pouzivam toto mlieko od tretieho tyzdna a maly ma mesiac a nieje s mliekom ziadny problem. A aj moje dve sesternice bo davali detom a uz su velke a zdrave. Treba skusit a uvidite.

zuzanockamt
autor
8. júl 2021

@lenocka895421 ďajujem za názor, ale už je to pre mňa po takmer 11 rokoch neaktuálne 😉

ninah1486
Autor odpoveď zmazal
Zobraz