Dovolenka s dojčaťom v Taliansku, ako zvládať teplo?

nikiki29
31. máj 2019

Ahojte, v lete sa chystáme na dovolenku k moru (Taliansko). Keby nejdeme vlastne na návštevu k rodičom hneď by som to zrušila 👿 Syn bude mať vtedy necelých 6 mesiacov. Odchádzame 12. augusta. Najprv som bola s tým v pohode, tešila som sa, no teraz začínam mať strach ako to v tom teple zvládneme. Prosím poraďte mi nejaké tipy ako to zvládnuť. Dávať či nedávať letnú čiapočku? Nechcem aby mu na hlavu svietilo, no nechcem ani aby sa potil pod čiapkou/klobúčikom. Vhodný opaľovací krém už máme, cez obed samozrejme vonku s ním nepôjdeme. Ako teda čo najlepšie prežiť?

renatka100
1. jún 2019

@nikiki29 ved ho nenechas hodinu na slnku

nikiki29
autor
1. jún 2019

@renatka100 to určite nie 😊 len nutné presuny a kúpanie...

babi81
1. jún 2019

@nikiki29 presne take.existuju univerzalne

nikiki29
autor
1. jún 2019

@babi81 ďakujem 😊

babi81
1. jún 2019

@renatka100 asi tak, je to od narodenia, bez parfemov, nam doktorka odporucila tento.natierala som malu, ale samozrejme ze som ju nevystavovala na slnku, bola prevazne v chladku, akurat tich 10min ked bola v mori bola prakticky na priamom slnku, v chladku bud v kociku ci na deke.

beky1813
1. jún 2019

@sisaka ja som dcetu natierala, aj jednu a druhu. Nie vzdy sa dalo vyhnut slnku

babi81
1. jún 2019

@nikiki29 v klude sa pytaj na hocico, tym ze mame svokrovcov pri mori chodim s malou casto a nikdy sa mi nespalila.

nikiki29
autor
1. jún 2019

@babi81 práveže neviem čo čakať, čo sa opýtať... ale keď mi niečo napadne budem sa ešte pýtať 🙂 ono najhoršie je že fakt neviem čo čoho idem, keďže s takým drobcom pôjdeme prvý krát a hlavne ako to on bude znášať 🤷🏻‍♀️

tenerifka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babi81
1. jún 2019

@nikiki29 v pohode neboj, dolezite aby si bola ty v pohode

maciatkolulu
1. jún 2019

@nikiki29 budete pri Taliansku a to teda kde😂😂😂😂ako pardon,ale nedalo mi😉 a k otázke,veď úplne normálne ako doma. Pouzi normálne rozum a bude všetko ok. Si predstav,že ideš k jazeru keď bude horúco,tak čo by si si zobrala a ako zariadila?

nikiki29
autor
1. jún 2019

@maciatkolulu to sa opýtajte adminov, ktorí mi zmenili názov témy a tiež ma to rozčuľuje 👿

nikiki29
autor
1. jún 2019

@tenerifka no nabudúce sa už nebudem pýtať 👌🏻

staromodna
2. jún 2019

@nikiki29 badger je úplne neškodný, netoxocky opaľovací krém. Určite natrieť radšej tým ako Avene, kde je fura nevhodných veci pre deti