Dvojmesačné bábo málo spí

jawinka
5. mar 2018

Baby mam 2 mesacne dievcatko a sa mi zda ze malo spi je plne kojena na poziadanie den zaciname o 7 alebo 8 hodinu je hore hrame sa usmieva hrkoce si potom chce spinksat no spi po pol hodine alebo 10/15min nsjviac jodinu hore ns obed ideme vonku pospi 2hodiny aj to raz papa aj vrla krat sa budi potom poobedr zas 2x krazky spsnok max 40min vecer po kupami nie a nie uaspaz nakojim ju zaspi akoze vyzeraze tvrdo a po 10 minutach je hkte zaspi naozsj ah o tej 10 spi do 3 pol 4 napapa sa a potom uz kazdu hofinu hore

larosabigi
5. mar 2018

Ja som mala takého syna, spával pol hodinu do obeda a pol hodiny poobede. Zmenilo sa to po roku.. niektoré deti nepotrebujú spat. Ja som bola z toho na nervy lebo doma som nič nestíhala. Teraz má tri a nespí cez deň už od 2,5 roka.

jawinka
autor
5. mar 2018

No ja mam aj starsiu 3roky 3mesiace a spi stale aj cez obed dva hodky a dufam ze sa to zkeosi sj u mlafsej lebo cez den spala leosie a zeazu par dni nic a pritim zyva stale

lavender21
5. mar 2018

Aj moja malá od narodenia veľa nespala. Mala také polhodinové spánky, väčšinu času bola hore. Teraz je to prekvapivo lepšie. Má skoro 8 mesiacov, dva spánky má dlhšie, okolo hodiny a pol a ešte pol hodiny podvečer pospí. Ale zas v noci mi stále spala pekne a teraz sa budí častejšie...

mechurik
5. mar 2018

@jawinka podla mna je hladna

pininka
6. mar 2018

No podla mna ti spi super, co by som ja dala zato keby syn spal takto. Od narodenia nespal cez den viac ako pol hodku,v kociku nechcel vobec, cez noc bol hore kazdu hodinu a to som ho aj prikrmovala, akze od hladu to nebolo. Ja som bola ako troska,ani cez den,ani cez noc, akurat ze ked bol hore,bol zlaty,kludne sa hral. Este ked mal rok a pol vstaval v noci dvajkrat na mlieko a pritom nebol kojeny od pol roka. Potom sa to zmenilo a zacal spavat na obed tak, ze potiahol aj styri hodky a spal tak do kedy nesiel do skoly. Za mesiac uz moze tvoja mala spat inak.

jawinka
autor
6. mar 2018

@mechurik prsnik nechce ked jej davam

jawinka
autor
6. mar 2018

@mechurik prsnik nechce ked jej davam

janickacrazy
6. mar 2018

@jawinka sú také deti, ktoré proste spia málo, mne druhý syn spal ešte menej ako tebe, po 10-15minútach, v kočíku občas hodinu aj to bol úspech a to už nehovorím o tom, že ráno vstával o 4 a už spať nechcel, u nás sa to ani vekom nezlepšilo, od roka nespal už cez den vôbec, celý den akčný v pohybe, spávať poobede začal potom až v školke, lebo tam sa viac unavil ako doma

larosabigi
6. mar 2018

@jawinka no keď ti prvá dcera spávala to neznamená že aj druhé dieťa bude. Môj syn nebolo prvé dieťa v rodine a bol náročné dieťa. Bol to pre mňa šok že tak to spaval a trvalo mi dlho kým som sa s tým zmierila a všetci sa čudovali že nechce spať, ani v kočíku nechcel byť do vtedy než začal sedieť. Každé dieťa je iné a sú bohužiaľ bábätka ktoré nepotrebujú spat a je to normálne. Nič iné ti neradim iba vydržať alebo skúsiť si všetci spolu ľahnúť. U nás niekedy pomohlo že ma videl že spím vedľa neho tak ešte zatvoril očká a potiahol ešte chvíľu. Ale samozrejme poriadok za mňa nikto neurobil a nikto nenavaril. Muž si zvykol a ja časom tiež. Chce to čas.

kallanchoe
6. mar 2018

Oproti môjmu spi ešte vela😂 môj spal v takom veku 2-3 ktat pol hodinu denne. Po pol roku 2 krat pol hodinu. Po roku už spi raz hodinu, takže super aspoň ma dlhší spánok konečne. Ved v kočíku ti krásne pospinka. Sú aj také deti ktoré menej spia. Ale tvoje spinka ešte krásne.

deti95060810
6. mar 2018

inak po Tebe čítať 😨....
moc som nepochopila či spí od 10 večer do 3 a či je to cez deň....ale aj tak keď si to spočítaš - tam ti dieťatko pekne spí 5 hodín, čo nie je málo na také dieťatko.
Ja som mala deti, čo sa v noci budili každé 2 hodiny....celú noc, a každý deň.... nič len vydržať... a oddychovať keď bábo spí.

jawinka
autor
6. mar 2018

@deti95060810 sorry pisane cez mobil na rychlo a viem ze su deti co dpia este menej som rada v noci spi aspon takto ale zeby cez den nepospala aspon hodinu v, kuse ja niesom unavena ale cez den nemozem nuc urobit ked je furt hore alebo no neviem co snou tolko robit pohrame sa pocvicime porozpravsme lebo velmi skoro zacala komunikovat a neviem co s nou este robit lebostarsia spala dlhsie cez den

siska53
6. mar 2018

@jawinka nas tiez vela toho nenaspal,byd mal 3-4 polhodinovky alebo cca 2 hodinovky. V noci sa budil raz v tom case,po 3.m.vobec,len vynimocne a zvacsa zaspal o 21,este sa obcas okolo 23napapal a potom az okolo 3 a spinkal do 6:30-8 ako kedy.. Vseobecne malo spaval cez den a po 16.m.zacal vynechavat aj poobedny spanok, od 3.roku nespal vobec.. Oproti dcere mladsej spava omnoho menej,ona dlho predlho spavala poobede aj 2,3-4hodiny..

lienocka4411
6. mar 2018

Ja mam rovnaku malu 😁 tusim od 3mesiacov sme fungovali stylom 20 min spanok 2 hodinky hore napapala sa zaspala zas na 20 min a tak dookola 😉 ale v noci mi to vynahradila...aj ked teda sme mali kusok posunuty rezim...od 1 roka uz spala len 1x denne a od 2 rokov spala mozno 2-3x do tyzdna cez den...teraz v skolke spava s detmi...asi davova psychoza ale doma malokedy zaspi...aj teraz je este hore a to cez den nespala
..ale tak za tie nervy mi to nestalo nasilu ju uspavat 😉 bo aj take som skusala ze proste budes spat...darmo ked neni unavena nezaspi...takto mame kludny vecer a ochvilku zalahne aj sama 😊

janickacrazy
7. mar 2018

@jawinka no pokiaľ neplače, tak ju nechaj len tak ležať v postieľke a porob si, čo potrebuješ, moj bol taký, že reval furt, ked nespal, stále musel byt na rukách, takže tiež som nič nestíhala pri nom, zlepšilo sa to až ked sa naučil sedieť a hrať trochu s hračkami ako kocky a tak

ssimmia
8. mar 2018

tiez by som ju nechala len tak polezkat a porob si co potrebujes, ak to teda zvladne. Co sa tyka vecerneho zaspavania, musis si urcit kedy bude posledny denny spanok. Dalsia vec je kupanie, skus potom este nejaku kludnejsiu aktivitu, lebo niektore deti to prilis prebudi, ze potom nevedia zaspat. A z pozorovania mojej mladsej dcery, ktora sa presne zacne nad ranom budit velakrat, je praveze vela spanku cez den. Viem, ze u tak maleho dietatka je to tazke s nastavenim spanku, ale minimalne ten posledny spanok si treba stanovit odkedy dokedy, vela to pomoze.

eva8
11. mar 2018

nepiješ náhodou kávu? Kofeín sa môže dostať do mliečka
Moja dcéra bola doslova nespavé dieťa. Tá nespala ani vonku. V noci max. 3 hodiny v kuse.

jawinka
autor
16. mar 2018

Nie nepij a uz spime lepsie