Kam sa ísť kúpať v okolí Nitry či Hlohovca?

dadkahc
3. aug 2013

Ahojte chcela by som sa ist kupat s mojim 4 mesačným synom poradte mi niečo v okoli Nitri alebo Hlohovca Dakujem

veron333
3. aug 2013

Podľa mňa so 4 mesačným dieťaťom v týchto horúčavách nie je rozumné sa ísť kúpať...

stanislavao
3. aug 2013

tak v tomto suhlasim. nikam. s takym malickym dietatom len doma na chladku v malom bazeniku a nikam do verejnej vody, lebo len nejaky infekt crevny chyti.

katrina37
4. aug 2013

ja osobne by som tiež s takým drobcom radšej zostala doma.......pekný deň 🙂

jarka0812
4. aug 2013

toto leto vydrž, keď tak, daj malého varovať a ty vybehni do NR. V HC je to malé, ale na ovlaženie stačí.... Ja som na tom minulý rok bola rovnako. Kúpať sa chodil len manžel so staršou dcérkou. Tento rok sa to už dá, ale aj tak je to zaberák pre tak malé dieťa.

m_ij_ka
6. aug 2013

musíš len vydržať, s takým malým bábom by som ešte nešla na kupko, radšej daj malého varovať niekomu z rodiny a ty vybehni , on má ešte čas na kupko

libka1
6. aug 2013

koplotovce chvalia... ja som tam nebola, bol tam manzel s dcerou a pacilo sa im... pokial das maleho do tiena moze tak isto spat na kupalisku ako doma, a bude na cerstvom vzduchu... kupat ho predsa nemusis... na hlohoveckom kupalisku nemas problem najst tien podla mna 😉