Kde a ako nájsť spoľahlivú opatrovateľku v Trnave?

paja74
13. apr 2012

Ahoj,
chtela bych se zeptat, kde najit vhodnou opatrovatelku pro 7 mesicni mimco v Trnave? Kam si zadat inzerat, na jakych strankach pohledat nebo zkratka, jak najit spolehlivou opatrovatelku?

31majka12
13. apr 2012

poznam niekolko studentiek,ktore chodia opatropvat deticky....
vyskusaj dat na portal bazos...a pripadne zaujemkyne si sama vyskusaj....

vivusika
13. apr 2012

škoda, že nebývaš v Žiline, hneď by som brala také bábatko na opatrovanie 🙂 skús aj na mimibazáre, tam si môžeš dať aj do diskusie, že hľadáš opatrovateľku...

rainbow0508
13. apr 2012

aj na stranke www.domelia.sk sa da najst aj zadat dopyt...

euphoria
13. apr 2012

No podla mna je to velmi narocne, urcite je lepsie najst si niekoho na odporucanie.Ja mam takymto sposobom jednu studentku uz 2,5 roka, chodila ku kamoske.Sme s nou velmi spokojni. No tiez nemoze prist vzdy, ked potrebujem, tak rozmyslam, ze by sa mi zisla este jedna, na striedacku, no nemam odvahu riesit to cez inzerat..alebo s tym ma niekto dobre skusenosti??

vladkaz1
14. jún 2012

Momentalne hladam oper aj ja v TT ,neviete mi niekoho odporucit?

luc22
5. júl 2012

ahojte, este stale hladate? Napisala by som vam info do ip..

monana
7. aug 2012

aj ja poznam velmi milu pani - susedu, je na ciastocnom invalidnom dochodku ( má 50 rokov) a chcela by opatrovat dieta tak na 4 - 5 hod. Aj mne sem tam strazi malu. Ip

luciaspi
12. nov 2012

hladam k 1,5 rocnemu dievcatku opatrovatelku.. TT a akolie TT...

babatko2010
14. nov 2012

ak by niekto potreboval opatrovatelku trnava a okolie tak sa ozvite

gale1
22. nov 2012

Tiež hľadám niekoho k mojej 22-mesačnej dcérke. Ide o nepravideľné opatrovanie počas choroby (myslím soplíky, kašel nič náročnejšie). Som z dedinky pár km od TT. V prípade potreby aj doveziem trebárs z TT k nám alebo malú k Vám, podľa dohody. V prípade záujmu ma kontaktujte cez IP.

zuzka1008
22. nov 2012

ak hlada niekto opatrovatelku v Ba. dubravka tak sa ozvite, mam 27mes dcerku, som na rodic. dovolenke

zdenula81
15. jan 2013

hladam niekoho na prilezitostne opatrovanie dvoch deti hlavne v podvecernych hodinach, cierna voda pri BA.

sasa87
10. mar 2013

Ahojte. Mam 26rokov, pedagogicke vzdelanie.Som priamo z Trnavy. S opatrovanim deticiek mam skusenosti.Naposledy som sa starala o 2-tyzdnove babatko niekolko hodin denne. Opatrovanie ma bavi, co je vyhodou.V pripade zaujmu ma kontaktujte na tel.cislo 0915 637 543.

veverucha
3. máj 2013

som 27 ročná slečna priamo z Trnavy, nemám problém dochádzať ani do okolitých dedín do vzdialeností 30 km, mam vyštudovanu TU pedagogicku fakultu, mám prax ako učitelka 1 stupna, vychovavatelka SKD, a taktiež pracujem aj s detmi s poruchami spravania ako su hyperaktivita, mentalne retardovane, poruchy ucenia a iné, opatrovala som uz od strednej skoly aj novorodencov, nemam problem kedykolvek zaskocit a rada pomozem aj s domacnostou alebo varenim , pranim, zehlenim, roboty sa nebojim a kedže cez internet je tazke zvolit si tu spravnu osobu k Vasmu pokladu rada sa stretnem osobne aby ste sami posudili či budem pre Vas doveryhodna osoba 🙂

vierakolenicova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolin09
29. máj 2013

Ahojte, hladam k svojej 4rocnej dcerke opatrovatelku. Dcerka navstevuje MS ale nakolko byva casto chora potrebujem niekoho kto by bol ochotny a hlavne flexibilny postrazit ju v case chorob - samozrejme nie v komplikovanych pripadoch. Pre blizsie info mi prosim napiste do IP. Dakujem

franzziska
8. jún 2013

ahojte..som učitelka a budem mat volno cez prázdniny..rada sa spoznavam s dětmi, mam ich rada a rada pomozem postrazit aj napr. cez vikend kde je třeba....
🙂

mbrazd
13. jún 2013

som z TT, 31 rokov, mám dve dcérky (5 a 2,5 ročné), pedagogické vzdelanie 🙂 ak potrebujete opatrovatelku, píšte

patulik267
19. jún 2013

Krasný den, ak niekto hladá opatrovanie Vasho dietatka v Ba tak napiste🙂

monika299
7. júl 2013

Dobry vecer ,,,som z okresu Šaľa ,,,zdravotna sestrička a mam aj 8 ročnú dcerku ,,skusenosti s detmi mam ,,,tak rada opatrim dieta vecer ci cez vikendy ,,,,je moznost aj niekedy pocas dna ak mam v praci volno ,,,

patricia2120
22. aug 2013

Dobrý večer. moja mamina je vychovávateľka a veľmi má rada deti. pracovala ako profesionálny rodič a má skúsenosti s deťmi. ak by ste potrebovali opatrovateľku môžete mi napisať a v prípade záujmu aj stretnúť s ňou

mv1
22. aug 2013

ja som hľadala medzi kamarátkami, čo mali deti v rovnakom veku a našla som... výhoda je, že ju poznáš a ona pozná teba, veríš jej a môžeš sa na ňu spoľahnúť, aj na cene sa ľahko dohodnete 🙂

gabulka15
28. aug 2013

ahojky aj ja by somsi chcela popri rodicovskom privyrobit mam 18 mes syna .

natasio
12. sep 2013

Ahojte. Som slobodná mamina, momentálne bez práce. Mám veľmi rada deti. Pracovala som 5 rokov v zahraničí ako au-pair, mám ukončené učiteľstvo MŠ a vychovávateľstvo v TT a 3, 5 ročného syna. Ten začal chodiť teraz do škôlky. Veľmi rada by som postrážila nejakého drobca.

kali010
17. sep 2013

Kočky, ak niektorá ste mamička na materskej/rodičovskej dovolenke a robíte doma (manikúru, pedikúru, staráte sa o detičky,...), tak Vám môžem dať inzerátik na moju stránku: http://www.mamavtrnave.estranky.sk/clanky/mamy-....

0908462269
27. máj 2014

Opatrovatelka opatri Vase dieta alebo seniora .0908462269 Mam 12r prax(deti)-6.r.prach(sen.) v Trnave

opatrujemdeticky
1. sep 2014

Dobrý deň,
som študentkou VŠ v Trnave, a rada opatrím Vaše detičky, podľa dohody,či už cez víkendy,týždeň,vo večerných hodinách,alebo kedy to bude potrebné,je možné sa so mnou dohodnúť. Som milá, mladá, zodpovedná a kreatívna,s mnohými skúsenosťami s opatrovaním detí. Mám vyštudovanú Súkromnú nemeckú pedagogickú akadémiu, odbor : učiteľstvo pre materské školy,vychovávateľstvo, kde som počas štúdia nadobudla mnohé skúsenosti. Momentálne študujem na vysokej škole,tiež učiteľstvo. Počas voľného času som pracovala ako učiteľka v materskej škole, a mám veľmi pozitívny vzťah k ďetom rôznej vekovej kategórie. Ak hľadáte spoľahlivú opatrovateľku, so skúsenosťami, v TRNAVE a OKOLÍ , neváhajte, a kontaktujte ma. E-mail : michaela.polonyova@zoznam.sk

bea800
14. sep 2014

Ahojte, som z Modranky pri Trnave a rada sa postarám o vaše dieťaťko už od narodenia aj počas víkendov a sviatkov. 🙂

marcelatt
27. sep 2014

Hladam au-pair pre mojho 3-rocneho syna, v jaslickach a v skolke nachytal vsetky bacily a tak sa ho bojim dat naspet do toho prostredia, tak sme zvazili aj po konzultaciach s lekarmi, ze zhruba este rok bude musiet byt doma, muz aj ja sme pracujuci, potrebujeme spolahlivu pani aby chodila k nam domov a varovala ho, cca 8 hodin denne casovo plus/minus....dajte mi prosim info do spravy, dakujem

lesynka
28. sep 2014

Milé mamičky,
som študentkou na VŠ v Trnave, s láskou opatrím Vaše deťúrence, mám dostatok voľného času, práca s deťmi ma baví a napĺňa. Som kreatívna, starostlivá a pracovala som ako au -pair v Španielsku, okrem toho som získala skúsenosti aj v krízovom centre a stredisku osamelých rodičov kde som robila dobrovoľníčku. Zapájala som sa do projektov, v ktorých práve deti boli cieľová skupina. V prípade záujmu alebo otázok ma kontaktujte na email : Lessy@centrum.sk 😉