Nákup oblečení přes internet z Ukrajiny - zkušenosti

pidanek101
8. jan 2014

ahoj holky chťela jsem se zeptat či némá nékdo náhodou nejaký odkaz na stránku sportoveho oblečení z ukrajiny chťela jsem si objednat ale nejak nemuzu zádnou najit dekuju moc

linda20111
8. jan 2014

https://www.facebook.com/pages/Oblecenie-NIKOL/... trosku su drahsie oproti obchodom na ukrajine.. ale popozerat mozes a uvidis.. ja nemam s tymto obchodom osobnu skusenost, ked chcem nieco z ukrajiny tak si zajdem osobne, nemam to velmi daleko 🙂

linda20111
8. jan 2014

@pidanek101 parfemy neodporucam kupovat odtial okrem toho ze inac vonaju, cena na ukrajine je od 7do 1Oe, na stranke su za 27e.

pidanek101
autor
8. jan 2014

dekuju moc fu slečna je pěkné drahá

pidanek101
autor
8. jan 2014

pochybujem,že slečná má zboží z ukrajiny přijde mi to z číny taky objednávám... ale ceny má šílenééé u některých vecí 😒

linda20111
8. jan 2014

@pidanek101 to je pravda, ceny ma niektore hrozne :D :D :D Inac veci z ukrajiny su tiez vyrobene v cine, bangladesi alebo v turecku..preto aj velkosti nie vzdy sedia, je treba vacsie cislo.

lilius
12. jún 2014

Ja som si odtiaľ objednala tovar, zaplatila zaň a nikdy mi neprišiel a slečna ma úplne ignoruje a neodpovedá mi a správy. Takže byť Vami neobjednávam si tam nikdy nič.

petronella22
20. jún 2014

No ja som na tom tak isto ☹

barborkake
30. júl 2014

Upozorňujeme Vás na podvodníka z LUX Fashion a je Vás stále dosť naivných, čo ho zdieľate a lajkujete mu tie SHITY!!!! Nechápem!!!
Páči sa mi toPáči sa mi to · · Propagovať · Zdieľať
Kristína Kováčová
Pred 4 hodinami
!!!!!!! POZOR !!!!!!
https://www.facebook.com/permalink.php?id=14487... tu su nespokojni zakaznici
LUX Fashion sú podvodníci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Totál nekvalitný tovar!!!!!!!!!!!!!!!!§ Fejky slabé slovo!!!!!!!!!!!!!!! Peniaze nevrátia, nekomunikujú, len zablokujú nespokojných
zákazníkov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Šírte to ďalej, pomôžete ďalším a ušetríte sebe i iným peniaze! ĎAKUJEM
Môžem poprosiť od oklamaných ľudí,nech napíšu koment ako pokračujú?Nech vedia aj ostatný,či im zo stránky odpísali a pod...SAMOZREJME ĎAKUJEME...
Zdieľaním stránky LUX Fashion ešte nikto nič nevyhral, len sa to roznáša ďalej a ľudia prichádzajú o peniaze!!!
Môžem poprosiť od oklamaných ľudí,nech napíšu koment ako pokračujú?Nech vedia aj ostatný,či im zo stránky odpísali a pod...SAMOZREJME ĎAKUJEME...
Môžem poprosiť od oklamaných ľudí,nech napíšu koment ako pokračujú?Nech vedia aj ostatný,či im zo stránky odpísali a pod...SAMOZREJME ĎAKUJEME...
LUX Fashion - Podvedení zákazníci
Barbi sport je teraz LUX Fashion!!!!!!!
Roland Kerestesz
Generála Klapku 36/15, 945 01 Komárno
Môžem poprosiť od oklamaných ľudí,nech napíšu koment ako pokračujú?Nech vedia aj ostatný,či im zo stránky odpísali a pod...SAMOZREJME ĎAKUJEME...
Páči sa mi toPáči sa mi to · · Propagovať · Zdieľať

Barbi Sport
Môžem poprosiť od oklamaných ľudí,nech napíšu koment ako pokračujú?Nech vedia aj ostatný,či im zo stránky odpísali a pod...SAMOZREJME ĎAKUJEME...

Páči sa mi toPáči sa mi to · · Zdieľať

Timusa Tomiho Varmuzekova maju len pojebane s prepacenim veci nedaju sa nosit smrdia a su to napodobeniny a ich parfemy smrdia ako hajzlova voda....zavrela by som takychto ojebavacov bez pardonu nic si od nich neobjednavajte......zle som dopadla............je smutne ze su aj takyto ludia a dost ubohe ze sa dali pod ludsku uroven... ste zvery.....
14 min. · Už sa mi to nepáči · 1

Timusa Tomiho Varmuzekova v zivote sa vam to vrati a trpko olutujete ojebavanie ludstva
13 min. · Už sa mi to nepáči · 1
Kristína Kováčová

barborkake
6. aug 2014

!!!!!!!! Barbi Sport je už LUX Fashion a aj ich nová stránka je SPORT STYLE!!!!! Isto má Kerestesz i ďalšie stránky s fejkami oblečenia a parfémov, s kt. okráda ľudí o peniaze !!!!!!!!

janett310
10. júl 2015

VRATENIE CAST PENAZI PRI NAKUPE CEZ INTERNET A BONUS PO ZAREGISTROVANI 2€.

Pisem ohladne refundo prace 🙂 Je mozne si v nom zarobit 2 sposobmi:
1. cez % co vam vratia nakupov, ale to je blbost!!! to neodporucam, cez to sa daju zarobit akurat tak haliere.....
2. ja zarabam LEN cez odporucania tejto stranky inym (tato moznost nie je pisana hned v uvode tej stranky ale preklikate sa tam) (smile emotikon) za kazde odporucanie niekomu mate dalsie 4.20 € (0.20,- hned, 4,- az ked nieco dotycny nakupy, cize tieto 4,- ja neriesim a zarabam len tymi 0.20,- za kazdeho ). Uz len za registraciu ziskavate 2 €. Registracia je zdarma, ak chcete tak si zbierate peniazky, ak nie tak na to kaslete, nicomu sa nezavazujete 🙂 mne uz poslali 200 € na ucet takze overene 🙂
Nech sa paci, tu je link: https://www.refundo.sk/?ref=50130

damoska
24. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

najlepšie j ekupovat cez klasické eshopy a nie tie,,fiktivne,, ktore sa vytvaraju na soc.sietach. A hlavne je dobre davat aj na doporučenie.

oli18
24. jún 2018

@pidanek101 Prečo práve z Ukrajiny?