Kde kupujete bábätkám oblečenie?

10. dec 2020

Ahojte baby... Cez aké stránky kupujete malým bábätkám veci (alebo v akých obchodoch) keďže rýchlo rastú.... Niečo lacnejšie 🙂 napr, pepco, sinsay, kik...a ešte nejaké také stránky sú? Diiky

sonulik2015
10. dec 2020

Sinsay, Gate sú lacnejšie ale napr dobre vieš kúpiť aj v Zare a H&M, mávajú dobre zľavy, stačí sledovať 😊 alebo len dobre natrafiť 😁

sonicka19983
10. dec 2020

Taky tip >>> tu na MK na bazari, cim viac ma babo tie veci oprate tym lepsie pre jeho citlivu pokozku 🙂 predavaju maminy aj cele baliky oblecenia...

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonulik2015
10. dec 2020

Alebo z normálnych obchodov ešte C&A máva kvalitne veci, možno skús online Reserved. Pepco a Sinsay sú veci na 1-2 použitia 😄. Aj z F&F sú dobre veci...

katarinka2526
10. dec 2020

Jednoznačne pepko lacné výhodné a aj kvalitné ☺️

nela6
10. dec 2020

@sonicka19983 ja si neviem vynachvalit sekace... zo zaciatku ze fuj, ale ked som tomu dala šancu... kopa novych, alebo ledva nosenych veci, ta totalne smiesne ceny... moj muz vkuse fnuka, ze skade ma syn take krasne nohavice a bundy, oteplovaky, overaly...len treba chodit loviť, co nie je take pohodlne ako nakup noveho 😁 samozrejme odtiaľ - potial, ja zase spodne prádlo takto nekupim, tie mamicky nechapem 🤷‍♂️

sonicka19983
10. dec 2020

Ja kupujem na MK sebe mužovi dcérke synovi 🙂 polovica rodiny má odtiaľto krásne veci hračky a ani netušia 🙂))) áno presne, treba loviť hľadať a vždy sa nájdu krásne veci...a ešte jevto aj ekologické 🙂

evaachesa
10. dec 2020

@sonicka19983 ja už tiež len odtiaľ nakupujem a koľko peňazí ušetrených ani nevravím 😄 už aj svoj šatník triedim a rozpredávam bez milosti nech sa mi nekopia veci čo nenosím 😀 ekonomické a ekologické zároveň 😎

babatkoo
10. dec 2020

Ja iba nextdirect

petka_3
10. dec 2020

Ja som sa teraz naučila kupovať reserved. Kupujem, keď je akcia 25 až 30 percent a poštovné zadarmo. A výpredaje.
Mám aj Pepco a pod. ,Ale reserved vedie kvalitou. Napr. Detské Tričká má lepšie aj ako Zara. ( Nemyslím tie drahé zaracke).
Hm a next len cez bazár, tam sú tie ceny vysoké.

tristanka
10. dec 2020

Tu na koníku sa dá nakúpiť krásne nosené oblečenie, keď sa zameriaš na kvalitnejšie značky (napr. Lindex, H&M, next) vynosí to aj druhé bábo alebo predáš ďalej. Je to oveľa ekologickejšie, lacnejšie a pohodlnejšie ako behať po obchodoch. Navyše, ak si niesi istá veľkosťou, môže ti to predávajúca premerať.

akcul13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
basska_b
10. dec 2020

Ja by som išla hneď do bazára na modrom koníkovi. Mam odtiaľ veľmi veľa vecí. Do veľkosti 98 sa mi to oplatilo, ale potom už som mala na bazári "šťastie" na samé obnosene veci.

Pepco je otrasne, po 2 opraniach žmolky, rozťahane do šírky... Lupilu z Lidla sa niekedy podarí kúpiť aj dobré, možno skôr z tých väčších veľkosti, ale je to teda tiež taký low cost, že to ponosí tak jedno dieťa.

Oplatilo sa mi nájsť si kamarátku, ktorá ma o 1.5 roka staršiu dcérku a čo ona vyzlečie, moja oblečie, samozrejme sa finančne vyrovname, ona to dáva za symbolické ceny a je to v dobrom stave.

autumm
11. dec 2020

Ja kupujem iba z bazara, tie veci sú aj tak maaalinko nosené ved babatka rýchlo rastu. Tu na modrom koniku vieš nájsť aj obyc aj znackove oblecenie za smiešne ceny.

lenka2710
11. dec 2020

Ja aj v lidli, cez eshop, aj staršej aj malému

mirka969
11. dec 2020

Ja H&M, Zara, Reserved , C&A ..mozno su tie veci drahsie v porovnani s pepcom . Ale v pepcu som raz kupila jedno pyzamko a uz nikdy viac. Za mna otras a co ked je to lacne ked po kazdom prani musis kupit nove. Cize neusetris nic

lia261
11. dec 2020

TU hlavne na doma na donosenie .Take lepšie vecicky v HM a lidl a v miestnych detskych obchodoch.