Klimatizácia a 3-mesačné bábätko

5. júl 2023

Ahojte, tie co mate doma klimatizaciu, nemyslim externu ale tu klasicku v strope aj ked to je asi jedno, funguju podobne. Pouzivate pri babatkach? Ci radsej nie. Dakujem.

veronikaszabova
5. júl 2023

Mala ma 3m, klimu pouzivame doma (22st) a tiez aj v aute

ajko2011
5. júl 2023

Tiež mám 3m bábätko doma a pýtala som sa na to dr na poradni. Povedala, že nemôže priamo fúkať na bábätko. Tak doma radšej nezapínam.

babovka2321
5. júl 2023

Pouzivam, ked su horuce noci, tak bezi celu noc (ale fuka v dennej casti, nie v spalni) a cez den pustam windfree rezim.

autor
5. júl 2023

@ajko2011 ja ho dam inam ako je klima ale kedze este nemame zateplene, neda sa bez nej vnutri vydrzat. Bojim sa az mi neochorie.

autor
5. júl 2023

@babovka2321 wau to je aky? ja mam sinclair neviem ci to ma 😮

tenerifka
5. júl 2023

mderna klima ma tolko moznosti nastavenia, ze s tym absolutne nie je problem, nastavis jemne fukanie dovrchu, nastavis 26º a fungujes ako clovek

zuzanka.zuzu
5. júl 2023

samozrejme od narodenia, akurát teplotu som v 6nedeli konzultovala ešte s mužom či je ok lebo mne bolo furt teplo čiže ja by som vyklimovala aj na 16st 🙄 drobec má teraz 2,5r a už si ju reguluje sám 👍

veronikaszabova
5. júl 2023

Ja osobne si neviem predstavit fungovat doma bez klimy. Detto v aute. Ved nedas dieta rovno pod klimu

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
5. júl 2023

@tenerifka 26 je extremne vela u nas 😁 ale ano...

autor
5. júl 2023

@veronikaszabova napodobne, som clovek a tie tepla co su tu nie su uz normalne, nemame tu more nic co by to ovzdusie troska schladilo...

autor
5. júl 2023

@elizabet173 ano dakujem 🙏

veronikaszabova
5. júl 2023

Pri 26st by sme sa doma uvarili 🙂 ak.nemam zapnutu klimu, doma je 24/25 st. Hruza.

januska12323
5. júl 2023

Prehriatie je horšie ako klíma.

tenerifka
5. júl 2023

ja spim pri klime nastavenej na 27ºC😂, quiet rezim, pri nizsej by som zamrzla

veronikaszabova
5. júl 2023

@tenerifka tolko nemame doma ani v zime, ked kurime 😂😂😂

tenerifka
5. júl 2023

@veronikaszabova ja viem, ze nie som normalna, ale moja najmladsia je na tom rovnako ako ja, na dovolenke spime v jednej izbe, a mame to tak okolo 27º, niekedy 28º

tenerifka
5. júl 2023

a paplon musi byt tiez

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aliaray1
5. júl 2023

Ahoj, toto leto je oproti minulemu u nas chladne. Vlani bolo hrozne. Nie, nedavala som klimu, mala sa krasne aklimatizovala na podmienky. Ano, bolo to o hubu ale rozhodli sme sa ist cestou, ze si musime zvyknut. Chladila som ju vo vanicke s cistou vodou aj 6x denne ked bolo 36C v tieni, u nas vypek v byte. Vetrala som v noci a ak sa dalo cez den vzdy tak, aby na nu nesiel prievan. Milovala vanicku. Lezala a hompalala sa na takom vankusi do vanicky, citala leporelo a ja som mala volne ruky, tak som ju zabavala napr.s bublifukom, manuskou atd. Do dnes zboznuje vodu a kupanie.

aliaray1
5. júl 2023

V byte sme mali 28-29C, jak aj teraz ked velmi svieti slnko.

autor
5. júl 2023

@januska12323 veru ano dnes bolo 30 boli sme s malym na trhoch v PL a celkom zrana a aj tak sme mali vsetci traja dost 🫣

autor
5. júl 2023

@aliaray1 zatial ano stale nie je ako bolo minuly rok, ale podla mna to este pride a bol celkom skaredy Jun bude o to teplejsi September si myslim 🙈

anavixy
5. júl 2023

Ja si myslim ze tomu dietatu viac uskodi prehriatie ako pustená klima, pokial teda nebude vacsinu dna travit priamo tam kde fuka. Ved to hadam kazdemu dojde, ze nema dieta davat do “prievanu” alebo nastavit teplotu na 22 stupnov a dieta v kratkom body.

autor
5. júl 2023

@anavixy ano to je akurat, ja mavam 23 ale aj tak ma nonstop studene rucky 🙉🤷‍♀️

anavixy
5. júl 2023

Ja som myslela praveze ze 22 je uz malo 🙊 hlavne teda kvoli rozdielu oproti vonkajsku… ale studene rucky nie su problem ani znamka toho, ze je dietatu zima, ale teda osobne by som trochu pridala este aspon stupnik-dva 🙂

autor
5. júl 2023

@anavixy uz mame na 24 az 25, je to stale lepsie ako vonku 🙉🙈 ano Dr. spominala, ze mu moze pomalsie prekrvovat, ze to nie je vzdy znamka, ze mu je zimka 🙈

opi14
6. júl 2023

Ahojte, tak náš malý spí len pri klíme. Samozrejme je ďaleko od nej. Inak sa nevyspíme. A to má krátke body (v dlhom sa mu v noci spravia zaparené pazušky) ale dávam mu ľahký prehoz. Len ja trpim na dutiny 😰 Manžel neznáša teplo, maly ma toto po ňom. Normálne v noci vetraju aj rovnakú nohu z periny 😁

autor
6. júl 2023

@opi14 mam to doma rovnako a ja zas naopak som zimomrava 😁