Koľko mlieka by denne malo vypiť 6 - mesačné dieťa?

j4n15
5. apr 2011

Kolko denne mlieka by malo vypit 6mesacne dieta?

ela2710
5. apr 2011

Ahoj ja davam tolko, kolko si pyta, my davame UM, na skatuli je napisane, ze ma papat 210 ml, nas papa 150-180 ml a to rano okolo siestej, potom na obed okolo 11-tej davame prikrm, okolo 16-tej mliecko a o tej 20-tej mliecko, maly sa nam uz dva dni po sebe v noci nezobudil na papanie 🙂 ale ja by som sa tych tabuliek na krabici vobec nedrzala, mliecko je zaklad potravy u babatiek a teda by som mu dala kolko chce, nas napr. od toho 2. mesiaca proste odstrcil flasu ked uz nechcel, vyplul dudel a dost 🙂
Ale ak chces teda vediet kolko presne tak okolo tych 600-720 ml

tosomja
5. apr 2011

Moja ako 6 mesačná pila tak do 120 ml trikrát denne...
teraz pije skoro ráno, ešte v polospánku 180 ml a večer okolo 20tej tiež 180 ml ale na trikrát...nejak nám mliečko nechutí, ale cez deň jej dávam jogurt, alebo mliečnu kašu, ryžu v mlieku, mliečnu polievku...alebo len tak jej do zemiačikov dám zo dve odmerky sunáru... 🙂 aby aspoň v takej forme mala mliečnu stravu 🙂

aliza
5. apr 2011

nas maly pije 3x denne 210, rano okolo 8, na obed ma prikrm + voda, okolo 4 mlieko a okolo 8, potom ide spat, v noci sa nekrmi od 3 mesiacov

makuchova
10. feb 2014

ahojte mne mala rano nechce jedt mliecko lebo o piatej rano bypije az 200ml tak az o desiatej papame kasicku je to spravne ?

3kolka
10. feb 2014

makuchova ahoj to je v poho.....mne zase malá urobila v 6mesiaci to že absolútne mlieko cez deň nechcela,kade čo iné popapala len nie mlieko to chcela len večer a ráno....malý má 7mes.a začína sa mu interval medzi papaniami naťahovať niekedy aj na 3-4hod.Na jeho správaní pekne vidím kedy je hladný,kedy chce spať atď 🙂 Mlečko má len ráno,pobede,a večer

magdalena18
24. feb 2014

chcem sa spytat kolko dene ma papat dieta polrocne dakujem 🙂

dasiacik
24. feb 2014

@magdalena18 Môj papá každé 3 hodiny 180ml UM 🙂 Len pred spaním spapá viac-210ml.A v noci nepapá väčšinou 🙂

kevinkosarka
15. aug 2017

chcela som sa vas popytat:je normalne ze 6mesacne dieta nechce v noci pit mliecko?rano spapa kasu poobede 100mlieka potom vyzivu alebo zase kasu a vecer zase okolo 100mlieka mne sa zda ze celkovo malo papa a pije ale vazi 7.700

katrin21
15. aug 2017

@kevinkosarka v noci pit mlieko vobec nemusi.... bud rada...
Ale kedy to dieta papa zeleninu? ked papa vyzivu a kase? Na obed by uz v tomto veku malo mat zeleninovy prikrm, mrkva, zemiacik, po par tyzdnoch aj masko.... najlepsie vyvarene spolu, vymixovane a tak spapa.... je to dolezite na zdrave travenie....
kasu by som 2x denne nedavala, radsej nech si da len mlieko... 100ml je dost malo, ale ked viac nevypije, nic s tym nespravis.. MOja starsia nikdy nevypila viac ako 120 -150ml mlieka naraz a prospievala krasne...

kevinkosarka
18. aug 2017

@katrin21 zeleninku papala uz v pohode vyskusali sme mrkvu polievku brokolicovu jablko hrusku zemiak vyzivy ale nechce mlieko pit mam syna a pri nom som taketo vobec nemala ten by zjedol aj mna keby mohol a pil tiez vela ale ona?