Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Ahojte! 🤗
  Prosím vás, kupovali ste tu v poslednom čase niekto chladničku? Muž mi tvrdí, že medzi tými energetickými triedami už nieje taký zásadný rozdiel ako kedysi a ušetrenie tam je naozaj minimálne. Len teda, rozdiel v cene medzi A a C je cca.500eur. Tak ja neviem, no. Rozumiete sa tu tomu niektorá? Muž tvrdí, že dnešné C je bývalá energetická trieda A++. 🤔

  Dievčatá, prosím vás, viete mi dať typ na viacdňový pobyt cez leto s deťmi v Čechách? Nejaký hotel, miesto, aby tam mali stále čo robiť. Kúpanue, nejaké múzeum,Zoo,... Všetko ideálne v možnosti miesta ubytovania. Ja Čechy vôbec nepoznám, takže uvítam každý typ 🤗❤️

  Ahojte.
  Prosím Vás, niekto z Trnavy, kto jazdí často MHD, alebo teda pozná dobre pozná názvy zastávok?
  Ďakujem.

  Prosím vás...
  Syn mi teraz povedal, že potrebuje urobiť pokus na zajtra s plastelinou. A my nemáme doma plastelínu! 🙁 Prosím vás teda, robil niekto z vás alebo viete, či sa guľôčka plastelíny udrží na hladine oleja??? Ďakujem!

  Dievčatá, prosím váš, musím robiť daňové priznanie, keď minulý rok som bola januar-apríl PN a potom následne bol nástup na MD?
  Ďakujem.

  Ahojte.
  Prosím vás, neviete ako by som sa dostala ku kontaktu na technickú podporu na centrum.sk? Mám tam založený email, ale neviem sa dostať k heslu. Našla som tam jedinú možnosť cez kontaktný formulár, ale to ma vždy automaticky hodí len na obnovu hesla, čo je v mojom prípade nemožné, pretože mi to neberie ani odpoveď na kontrolnú otázku. Pravdepodobne sa mi do mailu niekto nabúral, takže to naozaj potrebujem urgentne riešiť. Ďakujem!!!

  Dievčatá, čo myslíte, je toto trvanlivé pečivo? Myslím tým, že keď to urobím napr.dnes, bude to na Vianoce, čiže o týždeň dobré?

  (2 fotky)

  Dievčatá, prosím vás, ako by ste pomenovali tieto dva obrázky? To prvé asi nebude bubon, však? A to druhé, ten vták, čo je zač? Ďakujem.

  Maminky, neviete o nejakom plysakovi, ktorý svieti, ale nehrá? Syn sa v noci boji v posteli, musi mať zasvietenu lampicku, ale chcel by mať niečo pri sebe priamo v posteli. Čo som pozerala všetky takéto hračky sú aj s hudbou. Neviete o niečom inom? Ďakujem! ❤️

  Ahojte!
  Asi budem teraz za trapku 😁, ale fakt sa v tom nevyznám a nemám vôbec prehľad čo je teraz in, tak si rada nechám poradiť. Dostala som jasné inštrukcie: syn by chcel na Vianoce bezdrôtové sluchátka a chce cez je aj počúvať hudbu. Čiže, potrebujeme nejaký prehrávač, kde tá hudba bude. Keby ma mobil, tak je všetko ok - sluchátka nieje problém kúpiť. Ale, on mobil nemá a v blízkej dobe ani mať nebude. Nepotrebuje ho.
  Čiže, vzniká otázka, čo mám kúpiť ako vstupný výrobok, odkiaľ mu pôjde tá hudba? Existujú ešte MP3 prehrávače, resp.niečo iné na ten štýl, čo je teraz moderné? Klasický MP3 prehrávač, čo sme mali my ako deti je, predpokladám, už úplne out 😄 Zase nechcem z neho urobiť trapka, čo nabehne do školy s nejakou vykopávkou 🎧💽🕺Chápem, že potrebuje nejakú mašinku, kde bude mať natlacenu hudbu a ktorá sa bude dať spárovať s tými slúchadlami. Ale, vôbec netuším čo mám hľadať. Poradíte mi niekto, prosím??? 🤗

  Dievčatá, prosím vás, potrebujem OVERENÝ recept na takú hustú fazuľová polievku so širokými rezancami. Neviem, či tam ide aj masko nejake, či zelenina 🤔 Ale, vo firme, kde som kedysi pracovala sme takú mávali na obed a bola vynikajúca! 🤗

  Prosím vás, neviete náhodou niekto kedy bude v Tescu akcia na hračky? Ďakujem.

  S.O.S.! Malého od včera bolia nohy, mal opuchnutý priehlavok na oboch. Ledva chodí. Nikde sa nevyhol ani nič. Dnes ráno mal na nohe 3take červené vyrážky. Teraz mu pozerám nohy a tie červené bodky mu začínajú rašiť po celých nohách! Je unavený, slabý, teplotu nemá. Nemáte skúsenosť, prosím? Ďakujem!

  (3 fotky)

  Nemáte skúsenosť s niečím takýmto? Je to na päte, akokeby tam rástla nejaká kosť 🤔 Čo je, samozrejme, blbosť, ale je to také tvrdé. Nebolí to, len to rastie. Človek by na to ani neprišiel, keby to nezačalo tlačiť v teniske 🤨

  Dievčatá, kúpili sme si dvoch škrečkov sýrskych. V predajni nám pani tvrdila, že sú zvyknuté na človeka, prítulné. Že sa priam pýtajú na ruky, čo sme aj videli, keď ich ona držala a vracala do klietky, tak chceli ísť k nej naspäť. Tak deti boli nadšené. Ale, prišli sme domov, skúšali si ich vziať na ruky a oni len utiecť a utiecť. Tak sme ich nechali tak, po chvíľke skúšali zase a stále rovnako. Deti sú úplne sklamané a nešťastne z toho ☹️ Napíšte mi, prosím, že je to tak len v rámci adaptácie a že si časom zvyknú (kedy? 🧐) a budeme ich môcť chytiť bez strachu, že hneď niekde zdrhnúť.

  Dievčatá, kde je to lepšie pre deti 6 a 8 rokov- Štúrovo či Podhájska?

  Ahojte.
  Boli ste niektorá v tom Oceanariu a Tropicariu v Budapesti? Na stránke píšu, že je to tunel dlhý 12m a nad hlavami plávajú ryby, žraloky,.. Oplatí sa tam ísť?
  Ďakujem.

  Dievčatá, inšpirujte ma, prosím, kam idete tento rok s deťmi na dovolenku na Slovensku 😎 Minulý rok sme boli v Senci, predtým viackrát po sebe v Tatrách a teraz ma akosi nič neoslovilo. Vy sa kam chystáte? 😊

  Maminky, aký alkohol sa dáva hosťom po krstinách domov ku krabičke koláčikov? Je nejaké zaužívané pravidlo, že sa dáva napr. iba tvrdé? Alebo práveže tvrdé nie a dáva sa víno? Fakt som toto nikdy nerobila, tak netuším 😀

  Dievčence, prosím vás, ako periete detské body, aby sa vám nevykrútila tá spodná časť kde je zapínanie medzi nôžkami? Naruby a zapnuté alebo nechávate rozopnuté? Alebo iná finta, aby to zostalo držať tvar?
  Ďakujem.

  Maminky letných bábätiek, prosím vás, dajte mi nejaký tip, vychytávku, čokoľvek ako vyplniť hlbokú vaničku v kočíku v lete? Ja mám obe deti letné a to malinké bábo tam pláva v tej vaničke v lete, keď tam nič okrem neho nieje. Ale, čo tam dať? Čo ste tam mali vy? Budem mať tretie letné bábo a rada by som to teraz mala také krajšie v tom kočíku. Ale, moja fantázia nula bodov 🙄
  Ďakujem za tipy.

  Detské smart hodinky.
  Prosím vás, aké hodinky majú vaše detičky, ale z tých lacnejších, a s ktorými ste aj spokojné? Ideálne aj s linkom odkiaľ ste kupovali. Syn dostal na Vianoce TCL, stáli cez 120e a pokazil ich. Fungovali super, ale nemám prostriedky, aby som mu len tak kúpila také isté drahé. Ale, potrebujem s ním byť v kontakte. Takže, aby sme si mohli navzájom zavolať a aby v nich bolo GPS. Ďakujem.

  Dievčatá, stala sa mi taká vec. Asi hlúposť, ale potrebujem asi upokojiť. Včera ráno som kúpila v Lidli kytičku tulipánov. Muž išiel poobede k mojej mame, tak nech jej vezme ešte dodatočne k MDŽ. Šupla som ich do skleneného pohára s vodou, a dala do špajzky. Poobede muž prišiel z roboty, vypil kávu a chystal sa. Hovorím nech nezabudne tú kytičku... A odišiel.
  V kuchyni mám vždy pripravený pohár s vodou na pitie, aby som dodržiavala pitný režim. Taký zvyk. Vešala som prádlo, prišla som klasicky do kuchyne a schuti sa napila. Také tri poriadne glgy určite. A išla naspäť k prádlu. Uvedomila som si, že tá voda chutí čudne. Ale, neriešila som.
  Keď muž prišiel, zistili sme, že som vypila vodu z tej kytice 😣 On to nevylial a nechal tam. Samozrejme, googlila som, že tulipán je jedovatý, aj voda v ktorom kvety boli. Nič mi nieje ani nebolo, ale som tehotná a stále nad tým rozmýšlam, či som nemala niečo urobiť. Ja neviem, vyvracať to alebo čo. Aj keď som na to prišla asi až po dvoch hodinách.

  🐳 Aquarelax Dolný Kubín 🐳, máte, prosím, skúsenosť? Aká je tam voda, čistota, jedlo? Nenudili sa tam Vaše deti, keďže je to maličké? Ďakujem.

  Dievčatá, tak rozmýšľam 🤗 , že keď už sa budú pomaly uvoľňovať tie opatrenia, že by sme s deťmi (6 a 8) vybehli niekde do aquaparku. V prvom momente mi napadi tie poľské Chocholowskie termy či ako sa to píše. V lete som tu čítala dosť pozitívnych recenzíí. Ale, ako som pozrela ich stránku, tak teraz to tam nieje ktovieaké vyžitie pre deti, či? Ja som trochu sklamaná teraz a neviem čo a kde pozerať. Ja sa kúpať nemôžem, ale chcem nech si deti užijú. Majú radi tobogány, samozrejme, vhodné pre ich vek. Čo by ste mi odporúčili, kde ísť nech sa zabavia vo vnútri? Tobogány sú podmienka. Kľudne na Slovensku aj v Čechách. To Poľsko bol len taký prvý nápad 🤔 Ďakujem!

  Dievčatá, som na PN kvoli tehu. Včera som vyšla na PCR pozitívna. Je potrebné hlásiť to aj v tomto prípade svojmu obvodnému, keď už som aj tak na PN a v podstate nič od nehonepotrebujem?
  Ďakujem.

  Ahojte 😊
  Chcem vás poprosiť o radu ohľadom daňového. Za minulý rok som mala 2prac.pomery, jeden mi koncom roka zanikol. Z toho druhého (aktuálneho) som momentálne na PN. Zamestnávateľ je teraz na mňa preto nahnevaný, ale povedal, že daňové mi urobí. Len mu mám teda poslať potvrdenie o príjme z toho druhého už zaniknutého prac.pomeru. Ale, nerozumiem jednej veci. Tú žiadosť mi vypíše on? Alebo akým spôsobom to bude prebiehať, keď ja pri tom nebudem? Veď ja to musím aj podpísať, nie? Doteraz mi predošlý zamestnávateľ všetko urobil, vyplnil a dal mi to len podpísať.

  Ahojte.
  Rozumie sa, prosím, niekto tomuto? Zvýšené hodnoty konkrétne čoho sú to?
  Ďakujem!

  Dievčatá, prosím vás, nemá niektorej dieťa doma pavúka na ovládanie? 🤔 Malý si vymyslel, že chce od Ježiška. Nemusí byť tento konkrétny, ale hocijaký. Len potrebujem nejaké recenzie. Ďakujem!

  Prosím vás, zase Covid, ale potrebujem poradiť... Muž ma presviedča, že z domácej karantény majú ľudia výnimky, keď im napr. nemá ísť kto nakúpiť potraviny a že tam spadá aj starostlivosť o zvieratá v zmysle, že kúpiť granule psovi a pod. Podľa mňa je to hlúposť a boli to výnimky v čase zákazu vychádzania, nie?
  Ďakujem.