Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Dievčatá, inšpirujte ma, prosím, kam idete tento rok s deťmi na dovolenku na Slovensku 😎 Minulý rok sme boli v Senci, predtým viackrát po sebe v Tatrách a teraz ma akosi nič neoslovilo. Vy sa kam chystáte? 😊

  Maminky, aký alkohol sa dáva hosťom po krstinách domov ku krabičke koláčikov? Je nejaké zaužívané pravidlo, že sa dáva napr. iba tvrdé? Alebo práveže tvrdé nie a dáva sa víno? Fakt som toto nikdy nerobila, tak netuším 😀

  Dievčence, prosím vás, ako periete detské body, aby sa vám nevykrútila tá spodná časť kde je zapínanie medzi nôžkami? Naruby a zapnuté alebo nechávate rozopnuté? Alebo iná finta, aby to zostalo držať tvar?
  Ďakujem.

  Maminky letných bábätiek, prosím vás, dajte mi nejaký tip, vychytávku, čokoľvek ako vyplniť hlbokú vaničku v kočíku v lete? Ja mám obe deti letné a to malinké bábo tam pláva v tej vaničke v lete, keď tam nič okrem neho nieje. Ale, čo tam dať? Čo ste tam mali vy? Budem mať tretie letné bábo a rada by som to teraz mala také krajšie v tom kočíku. Ale, moja fantázia nula bodov 🙄
  Ďakujem za tipy.

  Detské smart hodinky.
  Prosím vás, aké hodinky majú vaše detičky, ale z tých lacnejších, a s ktorými ste aj spokojné? Ideálne aj s linkom odkiaľ ste kupovali. Syn dostal na Vianoce TCL, stáli cez 120e a pokazil ich. Fungovali super, ale nemám prostriedky, aby som mu len tak kúpila také isté drahé. Ale, potrebujem s ním byť v kontakte. Takže, aby sme si mohli navzájom zavolať a aby v nich bolo GPS. Ďakujem.

  Dievčatá, stala sa mi taká vec. Asi hlúposť, ale potrebujem asi upokojiť. Včera ráno som kúpila v Lidli kytičku tulipánov. Muž išiel poobede k mojej mame, tak nech jej vezme ešte dodatočne k MDŽ. Šupla som ich do skleneného pohára s vodou, a dala do špajzky. Poobede muž prišiel z roboty, vypil kávu a chystal sa. Hovorím nech nezabudne tú kytičku... A odišiel.
  V kuchyni mám vždy pripravený pohár s vodou na pitie, aby som dodržiavala pitný režim. Taký zvyk. Vešala som prádlo, prišla som klasicky do kuchyne a schuti sa napila. Také tri poriadne glgy určite. A išla naspäť k prádlu. Uvedomila som si, že tá voda chutí čudne. Ale, neriešila som.
  Keď muž prišiel, zistili sme, že som vypila vodu z tej kytice 😣 On to nevylial a nechal tam. Samozrejme, googlila som, že tulipán je jedovatý, aj voda v ktorom kvety boli. Nič mi nieje ani nebolo, ale som tehotná a stále nad tým rozmýšlam, či som nemala niečo urobiť. Ja neviem, vyvracať to alebo čo. Aj keď som na to prišla asi až po dvoch hodinách.

  🐳 Aquarelax Dolný Kubín 🐳, máte, prosím, skúsenosť? Aká je tam voda, čistota, jedlo? Nenudili sa tam Vaše deti, keďže je to maličké? Ďakujem.

  Dievčatá, tak rozmýšľam 🤗 , že keď už sa budú pomaly uvoľňovať tie opatrenia, že by sme s deťmi (6 a 8) vybehli niekde do aquaparku. V prvom momente mi napadi tie poľské Chocholowskie termy či ako sa to píše. V lete som tu čítala dosť pozitívnych recenzíí. Ale, ako som pozrela ich stránku, tak teraz to tam nieje ktovieaké vyžitie pre deti, či? Ja som trochu sklamaná teraz a neviem čo a kde pozerať. Ja sa kúpať nemôžem, ale chcem nech si deti užijú. Majú radi tobogány, samozrejme, vhodné pre ich vek. Čo by ste mi odporúčili, kde ísť nech sa zabavia vo vnútri? Tobogány sú podmienka. Kľudne na Slovensku aj v Čechách. To Poľsko bol len taký prvý nápad 🤔 Ďakujem!

  Dievčatá, som na PN kvoli tehu. Včera som vyšla na PCR pozitívna. Je potrebné hlásiť to aj v tomto prípade svojmu obvodnému, keď už som aj tak na PN a v podstate nič od nehonepotrebujem?
  Ďakujem.

  Ahojte 😊
  Chcem vás poprosiť o radu ohľadom daňového. Za minulý rok som mala 2prac.pomery, jeden mi koncom roka zanikol. Z toho druhého (aktuálneho) som momentálne na PN. Zamestnávateľ je teraz na mňa preto nahnevaný, ale povedal, že daňové mi urobí. Len mu mám teda poslať potvrdenie o príjme z toho druhého už zaniknutého prac.pomeru. Ale, nerozumiem jednej veci. Tú žiadosť mi vypíše on? Alebo akým spôsobom to bude prebiehať, keď ja pri tom nebudem? Veď ja to musím aj podpísať, nie? Doteraz mi predošlý zamestnávateľ všetko urobil, vyplnil a dal mi to len podpísať.

  Ahojte.
  Rozumie sa, prosím, niekto tomuto? Zvýšené hodnoty konkrétne čoho sú to?
  Ďakujem!

  Dievčatá, prosím vás, nemá niektorej dieťa doma pavúka na ovládanie? 🤔 Malý si vymyslel, že chce od Ježiška. Nemusí byť tento konkrétny, ale hocijaký. Len potrebujem nejaké recenzie. Ďakujem!

  Prosím vás, zase Covid, ale potrebujem poradiť... Muž ma presviedča, že z domácej karantény majú ľudia výnimky, keď im napr. nemá ísť kto nakúpiť potraviny a že tam spadá aj starostlivosť o zvieratá v zmysle, že kúpiť granule psovi a pod. Podľa mňa je to hlúposť a boli to výnimky v čase zákazu vychádzania, nie?
  Ďakujem.

  Dievčatá, vy tu všetko viete. Od včera som na karanténnej PN. Cez telefón mi ju obvodná vypísala, tlačivo na stránke Sociálnej poisťovne som si vypísala sama. No, a dnes mi volal šéf z práce, že kedy mu donesiem papier o PN? Aký papier mu mám doniesť? Veď ja som v karanténe, tak nechápem čo odo mňa chce. Viete mi poradiť, prosím?

  Maminky, prosím vás, z Vašej skúsenosti, sú podľa vás tie školské paličkové testy 100% spoľahlivé v prípade pozitívneho testu? Stretli ste sa s falošnou pozitivitou, keď si ten test robil dospelý?
  Ďakujem!

  Dievčatá, prosím Vás, kúpim ešte niekde v Ba plnený trdelník? Ale, taký ozaj origoš ako tam býval cca.3-4 roky dozadu. A pečené gaštany predávajú niekde v meste?
  Ďakujem.

  Maminky, prosím vás, z vašich skúseností - kedy je nastabilnejšie počasie vo Vysokých Tatrách? Také ešte vhodné na turistiku, prechádzky s deťmi. V lete vždy vychytáme dážd, tak teraz chce skúsiť ísť v jeseni. Ale, kedy? Jesenné prázdniny, to už tam je asi zima, nie?
  (Obrázok na upútanie z internetu).

  Ahojte.
  Môžem vás poprosiť o tip na film podľa skutočných udalostí? Niečo z prostredia hôr ako napr. film Everest, Prežiť, a pod., ale môžu byť aj iné. Ide hlavne o to, aby to bolo podľa skutočných udalostí.
  Ďakujem! 🙂

  Kočky, ktoré ste boli na takom väčšom koncerte typu na štadióne, na letisku a pod. - ktoré miesta sú, podľa vás najlepšie, aby ste si koncert čo najviac užili a čo najviac videli? Chcem vedieť plusy, mínusy vami vybraného miesta, prečo by ste si zakúpili ešte raz, príp. prečo už nie. Zaujíma ma predovšetkým takéto usporiadanie (viď foto), že či je lepšie byť v sektore A VIP státie, alebo radšej nabok sedenie? Píšte, prosím, len tie čo máte reálnu skúsenosť. Veľká vďaka.

  S.O.S.!
  Kočky, malý sa šmykol na podlahe, ústami rovno na stoličku. Takto si prerazil asi zubami spodnú peru. Myslíte, že je to na šitie? Za normálnych okolností by som išla hneď na pohotovosť, ale teraz kvoli korone sa mi moc nechce ísť do nemocnice, aby sme si niečo nedoniesli so sebou 😔 Bože, neviem čo robiť.

  Kočky, píšem pohladnicu jednej rodinnej známej. Je chorá.. Zistli jej rakovinu, chodí na chemoterapiu, čaká ju operácia. Mladápár rokov po 40tke ☹
  Niesom si istá, čo tam napísať, aby to nevyznelo...ja neviem... divne?
  Chcem napísať - myslíme na Teba a modlíme sa za Tvoje zdravie/uzdravenie? Či niečo úplne iné napísať? Ja som fakt v koncoch. Chcem ju hlavne povzbudiť, poslať pozitívnu energiu.
  Ďakujem za pomoc ❤

  Babulky, prosím vás, stále platí a je aj zajtra aktuálne, že sa môže ísť do prírody mimo okres s negatívnym testom?
  Veľmi pekne ďakujem za info.

  dasiacik
  Správa bola zmenená    29. jan 2021    

  Kočky, prosím vás, aké máte v byte vysávače, s ktorými ste naozaj spokojné? Klasický bezvreckový zháňam.
  Ďakujem.

  Ahojte.
  Prosím vás, ako by ste pochopili túto úlohu? Lebo, my sme s panáčikom išli jedno políčko vpravo, druhé políčko vpravo, tretie hore. A čo sme našli? Nič 🤔

  Kočky, hľadám film. Pred časom som videla ukážku a netuším názov. Bolo tam dievča cca.17 ročné, taká pekná černoška. Asi bývala len s matkou a tá ju nechcela nikam púšťať. Presviedčala tú dcéru, že je chorá, že nemôže ísť z domu von, ale tej kočke nakoniec vôbec nič nebolo, ale tá matka bola chorá, alebo tak nejako. Prosím, poradí niekto názov filmu?
  Ďakujem! ❤

  Neviete niekto, či je v Tatrách, konkrétne na Hrebienku sneh?
  Ďakujem.

  Ahojte.
  Chcem sa spýtať, tie čo nepoužívate aviváž, čo dávate do prania, aby vám prádlo voňalo? Uvažujem o kvapke nejakého esenciálneho oleja, ale zase sa bojím mastných fľakov. Tak fakt neviem.
  Ďakujem.

  Ahojte.
  Prosím, je tu niekto kto sa rozumie mačkám?
  Ďakujem.

  Maminky, prosím vás, kde najvýhodnejšie ( rozumej najlacnejšie 😀 ) kúpim knihy k hovoriacemu peru od Albi? Kupovala som vždy v Dráčiku, ale či sa náhodou nedajú zohnať aj za lepšiu cenu niekde inde. Obrázok na upútanie stiahnutý z internetu.
  Ďakujem!

  Kočky, na hodinkách mám pri analýze spánku tieto výrazy, neviem po anglicky a prekladač mi to prekladá tak zvláštne. Takže, potrebujem preložiť toto:
  Restful
  Light
  Rapid Eye Movement
  Awake
  Ďakujem!