Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  S.O.S.!
  Kočky, malý sa šmykol na podlahe, ústami rovno na stoličku. Takto si prerazil asi zubami spodnú peru. Myslíte, že je to na šitie? Za normálnych okolností by som išla hneď na pohotovosť, ale teraz kvoli korone sa mi moc nechce ísť do nemocnice, aby sme si niečo nedoniesli so sebou 😔 Bože, neviem čo robiť.

  Kočky, píšem pohladnicu jednej rodinnej známej. Je chorá.. Zistli jej rakovinu, chodí na chemoterapiu, čaká ju operácia. Mladápár rokov po 40tke ☹
  Niesom si istá, čo tam napísať, aby to nevyznelo...ja neviem... divne?
  Chcem napísať - myslíme na Teba a modlíme sa za Tvoje zdravie/uzdravenie? Či niečo úplne iné napísať? Ja som fakt v koncoch. Chcem ju hlavne povzbudiť, poslať pozitívnu energiu.
  Ďakujem za pomoc ❤

  Babulky, prosím vás, stále platí a je aj zajtra aktuálne, že sa môže ísť do prírody mimo okres s negatívnym testom?
  Veľmi pekne ďakujem za info.

  dasiacik
  Správa bola zmenená    29. jan 2021    

  Kočky, prosím vás, aké máte v byte vysávače, s ktorými ste naozaj spokojné? Klasický bezvreckový zháňam.
  Ďakujem.

  Ahojte.
  Prosím vás, ako by ste pochopili túto úlohu? Lebo, my sme s panáčikom išli jedno políčko vpravo, druhé políčko vpravo, tretie hore. A čo sme našli? Nič 🤔

  Kočky, hľadám film. Pred časom som videla ukážku a netuším názov. Bolo tam dievča cca.17 ročné, taká pekná černoška. Asi bývala len s matkou a tá ju nechcela nikam púšťať. Presviedčala tú dcéru, že je chorá, že nemôže ísť z domu von, ale tej kočke nakoniec vôbec nič nebolo, ale tá matka bola chorá, alebo tak nejako. Prosím, poradí niekto názov filmu?
  Ďakujem! ❤

  Neviete niekto, či je v Tatrách, konkrétne na Hrebienku sneh?
  Ďakujem.

  Ahojte.
  Chcem sa spýtať, tie čo nepoužívate aviváž, čo dávate do prania, aby vám prádlo voňalo? Uvažujem o kvapke nejakého esenciálneho oleja, ale zase sa bojím mastných fľakov. Tak fakt neviem.
  Ďakujem.

  Ahojte.
  Prosím, je tu niekto kto sa rozumie mačkám?
  Ďakujem.

  Maminky, prosím vás, kde najvýhodnejšie ( rozumej najlacnejšie 😀 ) kúpim knihy k hovoriacemu peru od Albi? Kupovala som vždy v Dráčiku, ale či sa náhodou nedajú zohnať aj za lepšiu cenu niekde inde. Obrázok na upútanie stiahnutý z internetu.
  Ďakujem!

  Kočky, na hodinkách mám pri analýze spánku tieto výrazy, neviem po anglicky a prekladač mi to prekladá tak zvláštne. Takže, potrebujem preložiť toto:
  Restful
  Light
  Rapid Eye Movement
  Awake
  Ďakujem!

  Kočky, je toto surove? Listkové cesto upečené 25minut/200 stupnov.

  Prosím Vás, majú teraz aktuálne v Tescu kostýmy na karneval pre deti?
  Ďakujem.

  Prosím Vás, nemá niekto skúsenosť s Kiskatravel? Ponúkajú ubytovanie v hoteloch na Slovensku a majú celkom dobré ceny, podstatne lepšie ako ponúkajú hotely, tak neviem, či to nie sú nejakí podvodníci, lebo nechápem ako môže mať cestovná kancelária nižšie ceny za ubytovanie ako samotný hotel.

  Kočky, nieste teraz niektorá alebo pred pár dňami ste neboli v Tatrách na Hrebienku? Zaujíma ma, v akom stave je chodník hore? Syn má zlomenú ruku, ak by bolo šmyklavo, nebudem to riskovať a išli by sme lanovkou. Ale, prioritne by sme chceli pešo.

  Mamičky, ktoré nieste v práci, čo robievate v tieto dni s deťmi? Alebo, kam chodíte? Ja mám vždy po Vianociach pocit akoby sa zastavil svet. A aj na Nový rok. Dajte mi nejaké tipy, prosím 🙂
  Ďakujem.

  Ahojte.
  Prosím vás, vedel by mi niekto poradiť, ako mám postupovať? Nikdy som nič podobné neriešila. Syn sa bol včera s manželom korčulovať a spadol tak nešťastne, že si zlomil ruku. Okamžite s ním manžel išiel na pohotovosť, ruka išla hneď do dlahy. V piatok máme ísť na chirurgickú ambulanciu. Prosím Vás, ako a kedy to mám začať riešiť s poisťovňou? Má úrazovú v Alianze - Farbičku.
  Ďakujem.

  Ahojte 🙂
  Prajem krásne sviatky a chcem srdečne poprosiť všetky mamičky, ktoré majú deti vo veku od 5-10 rokov, aby si našli chvíľku svojho času na vyplnenie krátkeho dotazníka. Dotazník sa týka Vášho vzťahu k turistike.
  Veľmi pekne ďakujem za Váš čas a prajem pekný deň. Dotazník sa nachádza na priloženom linku.
  https://www.survio.com/survey/d/R5F9O8P0C6D7I7R6E

  Maminky, prosím vás, aké kolobežky majú vaše detičky vo veku cca. 4 a 6 rokov? Ako ste spokojné? Vôbec neviem po akom type sa mám pozerať. Čo má mať a čo nie?
  Ďakujem.

  Kočky, ktoré sa chystáte ísť zajtra niekam s deťmi, poradte kam? Nejaký výlet, kúpanie, čokolvek dostupné autobusom či vlakom.
  Ďakujem.

  Prosím vás, nejaká slovenčinárka by sa tu nenašla?

  Môžem poprosiť tip na nejaký fakt dobrý psychologický film? Príp. niečo iné zaujímavé.
  Ďakujem.

  Kočky, potrebujem poradiť. Dnes som si vyzdvihla na pošte záclony objednanú z internetového obchodu. Všetko bez problémov, akurát, že som zistila, že jednu z nich nepotrebujem. Môžem ju vrátiť bez udania dôvodu alebo ako to funguje?
  Ďakujem.

  Kočky, ktoré ste boli v Tunisku. Aké sú tam zásuvky? Možno sa pýtam hlúposť, ale bude tam pasovať naša nabíjačka na telefón? 😀

  Ahojte 😊
  Viete mi, prosím, poradiť darček pre 7 ročnú neter? Nestýkame sa často, len nás teraz nečakane pozvali na oslavu a ja netuším čo kúpiť 😯 V rodine máme len chlapcov a aj ja mám len chalanov 🤗

  Ahojte.
  Prosím, nenájde sa tu nejaká slovenčinárka?
  Ďakujem!!!

  Dobré ránko 🙂
  Kočky, prosím vás, Egypt s deťmi 4 a 6 ročnými. Boli ste? Ako to zvládli? Ešte sme letecky nikde neboli + obávam sa faraónovej pomsty 🤕💩😀

  Kočku, prosím vás, náhodou nejaká slovenčinárka?
  Ďakujem.

  Ahojte 🙂
  Prosím vás, ako sa správne po nemecky zapíše číslo 54 808?
  Ďakujem.

  Kočky, prosím vás, máte niektorá doma tlačivo nejakej nevyplnenej faktúry, objednávky, dodacieho listu, a vedeli by ste mi to oskenovať a poslať? Za srdiečka ❤ Na nete sa mi nedarí nájsť žiadne také nevyplnené tlačivo a potrebujem to.
  Ďakujem.