Košice prestreľovanie uší

matulik212
30. apr 2019

Ahojte dievcata v ktorom mesiaci a kde ste boli nastrelivat uska svojim dievcatkam ? 🙂

lelicav
1. máj 2019

@matulik212 Dobrý deň.Je to už pár rokov,ale na Hlavnej ako bola reštaurácia Veverička pod Tescom.0908317598.Obe dcéry boli.Pani kozmeticka,najprv naznačila bodky,či som s tým OK a až potom.Dala info ako doma ošetrovať.Bemali sme žiadne problemy.Bola som spokojna.Hygiena samozrejmosť.

livka16
1. máj 2019

@matulik212 ja som bola teraz v marci v zlatnictve Rubin na hlavnej. Dcera mala vtedy rok. Bola som spokojna, kočka boli zlata, tiez najprv naznacila bodkov a pozerala ci je rovnomerne a ci mi to vyhovuje. Dcerka nemala ziadne problemy - zapaly ....takze super 🙂

renaltka
1. máj 2019

Dobrý deň,v našom prípade je tiež už pár pekných rokov. S dcérkou sme boli nastreliť ušká keď mala 5mesiacov v Tattoo a piercing štúdiu. Viem,znie to hrozne ale mali sme tam známeho tak sme sa zašli pozrieť a bolo to super - hygienické,rýchle a bezbolestné 🙂 Viem to preto,lebo som si z obavy že to bude malú bolieť, dala nastreliť jednu dierku do ucha navyše najskôr ja 🙂 a bolo to fakt bezbolestné. Pracovníčka naznačila bodky fixkou,malú som držala na rukách a bolo to šup-šup. Vybrali sme si náušničky,ktoré malej priamo nastrelili,krásne sa to hojilo,žiadne zápaly a po nejakom čase sme náušničky vymenili za pekné zlaté. Tým chcem povedať,že aj Piercing studio je jedna z možností,len musíte nájsť ochotní personál 🙂

kylie
25. júl 2022

@lelicav dobry den mozem sa spitat od kolkich mesiacov nastreluju uška ?