Kto má dcérku menom Nikol?

diorka
1. apr 2012

Ahojte, mate niekto dievcatko menom Nikol? Nam nechceli zapisat Nikol, dali nam na vyber bud Nikola alebo Nicol. Mame teda Nicol, ale zistujem, ci by sa to nedalo zmenit. Nemate s tym skusenost, dakujem za odpovede.

zuzik1983
15. júl 2012

sice uz ubehol nejaky cas, ale tak predsa napisem. my mame nikol a nebol s tym vobec problem

stelca
15. júl 2012

aj mi mame NIKOL a bez problemou ešte ju aj tak pokrstili 😉 😉 😉

sarinka123
1. okt 2012

Ja chcem dat dievcatku meno Nikol, ale preco na nejakej matrike to akceptuju a na Inej nie. Nechcem Nikolu.
Ste spokojne s tym menom ? Meniny maju na Nikolu ?

jolly84
1. okt 2012

moja kolegyna ma, oslavuje v auguste - to je asi na Nikolu, myslim

sandrika1986
10. jún 2013

My máme doma dcérku menom Nicol a toto meno nám bez problémov zapísali na matrike. Mne sa páčila varianta Nicole a Nicol a nakoniec sme dali Nicol. 🙂

kikuska8
10. jún 2013

Ahoj, aj my máme Nikol a bez problémov nám ju zapísali...

brodnianska.luci
28. aug 2013

Ahojte, my mame dcerku Nicole, este som na matrike nebola, kedze byvame v Prahe. Domov ideme o tri tyzdne, tak dufam ze to vsetko klapne. 😉

k_a_j_k_a
28. aug 2013

My mame v rodine Nicole, ma 15 a nemali na matrike problem 🙂

kazunomiya
28. aug 2013

U nás v ZŠ je jedna Nicole a osobne poznám jednu Nikol, ale myslím, že v rodnom liste je Nikola. To už je dospelá žena. Ale máme aj deti s omnoho exotickejšími alebo zvláštnejšími tvarmi mien, takže asi sa to dá, možno treba doložiť, že taký tvar niekde oficiálne existuje, alebo čo.

andelicek_vu
9. nov 2013

a kedy ma nicole meniny dakujem

nicolem
4. feb 2015

Ahojte 🙂 Volám sa Nicole, mám to aj v rodnom liste som tak aj krstená, žiaden problém s tým nebol. Meniny oslavujem na Nikolu aj keď by ma zaujímalo kedy vlastne a v akom kalendári je presne meno Nicole. 🙂

kukucka888
6. dec 2020

@nicolem 6.12

luciah187
9. nov 2023

@kukucka888 aha na Mikulasa a v akom to je kalendari prosim? I ked stara tema ..