Kúpanie verzus sprchovanie detičiek

5. dec 2023

Muz mi vyčíta že 3rocnu kupeme každý den vo vani a nie v detskej vanicke kde môže len sedieť bez pohybu. Vadi mu asi míňanie vody. Napúšťate deťom vaňu každý den alebo sprchujete?

rebrambora
5. dec 2023

Od narodenia sme len sprchovali, vana tak raz do tyzdna.

petronellla87
5. dec 2023

Sprchujeme

zuzubb007
5. dec 2023

Kazdy den sprcha, vana raz za tyzden cez vikend ked je casu viac

patka06
5. dec 2023

Od roka len sprcha, vaňu som napúšťala tak raz za pol roka.

pe_mi
5. dec 2023

Ono sa to nezdá ,ale keď každý deň napustas vaňu ,je to dosť ,čo sa nazbiera.vyhodene peniaze.tiez sprchujeme.kupeme raz za 2 týždne.niekedy aj dlhšie.decka obaja chodia na plávanie.1x týždenne.tam sa vymočia 😁😁 ale sem tam pýtajú vaňu s penou aj doma.a sprcha je raz dva.minutova záležitosť a mám pokoj

egonsk
5. dec 2023

Ak by si platila 100eur za vyvoz 8 kubikov zo zumpy, zistila by si, ze vanove hratky sa daju zredukovat a vystaci castejsie sprcha a kupanie mozno tyzdenne 🙂

luliu
5. dec 2023

Záleží aké staré je dieťa. Mimino sme kúpali, od určitého veku sa v 98% prípadoch už len sprchuju

mclissa
5. dec 2023

Od kedy vie sam stat sa sprchuje, a dva krat do tyzdna kupe.

dadka1997
5. dec 2023

Vaňu len semam tam, ale sprchuju sa každý deň... no dosť vody miniete ak kazdy den napúšťaš vaňu

kulumulu123
5. dec 2023

Mame iba sprchovy kut takze od narodenia sprcha... Ani ich nenapadne sa mocit vo vani ked maju moznost (u starych rodicov, na dovolenke v hoteli...)

maminkadeticiek
5. dec 2023

Denne sprchujem,raz do tyzdna vana.

dzulli1980
5. dec 2023

Za mňa ozaj strašné plytvanie vodou ... veď už má 3 roky, nie je novorodenec ... u nás každý deň sprcha, v nedeľu vaňa.

gvenduska
5. dec 2023

Od mala vo vanicke každý denv lete aj 2krat
Ak sa naucil sediet kúpal sa vo veľkej vani tiež každý den

beata_k
5. dec 2023

V 3 rokoch uz len sprcha.

ruzovakrava
5. dec 2023

Denne sprchujem a vaňu napúšťam tak 1-2x týždenne na vyblbnutie. Ono sa to nezdá ale takto minieš veru dosť.

denden77
5. dec 2023

sprcha 😊 vana, len ked vyslovene sama chce.. je mi zbytocne napustat vanu, ked nechce a po 3 min. sa hrabe von 🤷‍♀️😁

terka224
5. dec 2023

Sprchujeme. Kúpu sa väčšinou len v nedeľu, lebo to máme taký deň, že sme len doma poväčšine 😃
A hej s tou vodou to je pravda. Ja keď som bola tehotná som sa musela kúpať každý deň a potom nedoplatok za vodu bol cca 300€😂🙈

zuzanka.zuzu
5. dec 2023

keď chcem mať na 20 minút kľud, tak vaňa 😀

ankare
5. dec 2023

Sprchujem

x_mery_x
5. dec 2023

Kupeme kazdy den vo vanicke 4rocneho, ma asi 1,2m vanicka

pkgirl30
5. dec 2023

cez leto len sprcha ale cez zimu niekedy aj trikrát do týždňa vaňa nech sa prehreje

euka210
5. dec 2023

Kazdy den jedine sprcha. Kupanie maju obcas, ale len trochu vody na hranie, ziadne ze pol vane vody.

petamich
5. dec 2023

nas ma 2.5 a kazdy den sa kupe, ma tam trochu vody, ziadny extrem, ze plna vana, ked nechce, tak vtedy sprchujeme

thereisabear
5. dec 2023

V lete sprcha, keď je chladnejšie, tak sa kúpe. Ale vody dávam dosť málo, viac nechce.

estrejita
5. dec 2023

sprcha každý deň a raz za týždeň vaňa.... v tomto má Váš manžel pravdu asi... to sa nazbiera

doriiis
5. dec 2023

Starší sa len sprchuje a mala má 2- 3 krát do týždňa vaňu.Ja sa tiež iba sprchujem a muž si sem tam napusti vanu

majlo1234
5. dec 2023

Syn dva roky, v lete bola vacsinou len sprcha, lebo uz cez den sa mocil. Teraz ma vanu kazdy vecer, pripadne cez den, ked vymrzne. Miluje to, napustam mu tak 20 cm max. Peniaze na nemrzia, skor to plytvanie vodou, ale zas konpenzujem to ja teojminutovou sprchou😃

banalu
5. dec 2023

Kazdy den sa kupe (ak si nevyziada sama sprchu).

deedol
5. dec 2023

v tom veku uz len sprcha, vana 1-2 x tyzdenne podla toho, ako sam chce. jeho by ani nebavilo hrat sa vo vani kazdy den, ma aj ine aktivity.

kittykat22
5. dec 2023

existuje prepazka do vany. Mozes kupat dieta aj usetrit vodu 🙂 https://www.alza.cz/maxi/babydam-prepazka-do-va...