Má môj 9 mesačný syn separačnú úzkosť?

denda007
11. sep 2020

Ahojte. Môj syn má 9 mesiacov a ma problém z nočným spánkom. Spí so mnou v posteli. Posledné 2 týždne. Uložím ho vždy okolo 8 večer do pol noci ako tak spí a o pol 1 sa začne nudiť. Dám mu prsník a zaspí no budí sa potom každú pol hodinu a zase dookola až do rána.myslim že mu idú aj zúbky. Neviem nechce si dať pozrieť. Myslíte že môže ísť aj o separacnu úzkosť? Keď ho nechám napr cez deň s mamou alebo napr v postieľke len kým si odskocim napríklad na wc neplače.tak ja už neviem ako mám prísť na to čo ku je prosím poraďte.

denda007
autor
11. sep 2020

@denda007 a hladný myslím že nebude 🙂

deti95060810
11. sep 2020

v tomto období to deti majú... vydržať....nám zmizla okolo roku...😉

majah212
11. sep 2020

Pravdepodobne zuby, večer vedia trápiť aj dospelých nielen deti a na prsníku sa potom upokojuje. Keď sa dcéra začala v noci budiť častejšie na prsník,tak som vedela že buď jej idú zuby alebo choroba. Prejde to postupne. Separcna úzkosť to nebude,skon nejaký fyzický alebo psychicky prejav (emocie, zážitky atď.)

alexandra2468
11. sep 2020

@denda007 strc mu nasilu prst do ust a prejdi po dasnach. :D skontrolovat dasna vizualne mi ani moja dcera nedovolila, ale prstom som to vzdy ohmataka bez problemov

miadi
11. sep 2020

Na uzkost by sa nebudil a naopak reval by ked zmiznes na wc to su skor zuby ohmatkaj dasna a uvidis.