Ísť na Mmr očkovanie aj s nádchou?

26. jan 2020

Ahojte,

v utorok mame ist na Mmr vakcinu ockovanie, len dcerka ma trochu nadchu, bez teploty, riskli by ste to ?
Mam trochu obavy.

zuzap33
26. jan 2020

Povedz to lekárovi, on o tom rozhodne

belllinka
26. jan 2020

Urcite nie. Kam sa ponahlas? Nenechaj sa do toho tlacit ani od lekara, on sa nebude starat o postihnute dieta, ak sa nieco stane.... pockaj, az ked bude uplne zdravy.

snehulienka8
26. jan 2020

NIE, dieta sa ockuje ked je 100% fit

meesha
26. jan 2020

Ne

yanni
26. jan 2020

Podla nasej pediatricky musis byt dieta m,inimalne mesiac uplne zdrave. Ani sople nesmie mat. A ak chces dat ockovat, tak to mozes dat aj o 5 rokov.MMR nie je ohranicena vekom.

katulienkax
26. jan 2020

Veď to my mame ockovat našu 5 ročnú tou vakcínou na čierny kasel ale už od októbra k doktorke nepachnem ja tam teda medzi tie chrípkove deti nevleziem . Okrem toho stále pokaslieva už od Vianoc tak ma tam doktorka uvidí na ockovani až v apríli 🙂 teraz ockovat v chrípkovom obdobi to da velku odvahu. Aj tu Mmr sme vtedy odkladali tuším 3 mesiace

fiafia
26. jan 2020

Urcite nie. A pekne by som ju odlozila na jar. Teraz same chripky atd. Ja by som.neriskovala

katka2602
26. jan 2020

Ani náhodou. Náš má rok a pol a tiež som to očkovanie posunula. Najskôr mu šli zúbky a teraz je minimálne týždeň každý mesiac chorí. Kašeľ, sopliky. Takže očkovanie možno bude na jar. Teraz by som tam ani nešla, pokiaľ nie je nutné.b

marlent
26. jan 2020

Nie

mon895
26. jan 2020

Ja by som tiez nedala a ani nasa dr byneockovala dietabmusi byt v 100% stave

petra8888
26. jan 2020

My sme boli pred 3ma dňami, tiez mal sople ale nic ine, doktorka ho popocuvala, pozrela hrdlo, odmerala horucku a zhodnotila ze sa moze zaockovat.

janka54321
27. jan 2020

Dieta ma byt pri ockovani zdrave, takze nadcha je uz problem, co aj tvoj pediater vie, ze by dieta nemalo byt ockovane, aj.ked uz som sa stretla aj s tym, ze len zelene, teda virusove su prekazkou v ockovani...co samozrejme nieje pravda, lebo uz pri vodnatych soploch je oslabena imunita...takze ockovat nedavaj a osobne by som cakala dalsie 4 tyzdne....a este je aj.chripkove obdobie

lubi40
27. jan 2020

Ak je to trochu nadcha (akoze tecia z nosa - biele sopliky), tak by som isla a povedala to doktorke, nech rozhodne. Ak je to vsak normalne nadcha - zlte sople, ktore treba odsavat pripadne aj kasel (aj ked bez teploty) nedala by som ockovat. Dieta ma byt v case ockovania zdrave.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucylka25
29. jan 2020

Zavolajte lekarovi a dohodnite sa na prelozeni. Pripadne jej predtym, v ten den a den potom mozete dat homeopatika vyrobene z MMR vakciny, aby sa na to telo pripravilo a znizili sa pripadne neziaduce ucinky. Homeopatikum kupite tu: http://eshop.vickywall.sk/vacc-mmr/p740c55 - MMR 30C - 2x 2 gulicky vymulat v ustach, alebo rozpustit vo vode den pred ockovanim, v den ockovania a po dni ockovania. Drzim palce!