Môže bábo spať celú noc v jednej polohe?

zszudorova
15. júl 2013

Ahojte. mala ma 6mes a od narodenia spi zavinuta, inak sa nevie ukludnit..momentalne v ulitke, cize celu noc spi v tom natrepana, rucicky pri tele, na chrbte a otaca si len hlavicku raz na jeden bok raz na druhy, ako chce....ale ja o nej do rana neviem, spi tak tuho. ked som skusala dat ju bez toho lebo uz som mala komplexy z toho ze sa nemoze hybat tak spala otrasne a aj tak len na chrbte aj ked uz sa pretacat vie. niekedy sa ju snazim pri zaspavani dat trocha celu nabok a ked idem ja spat alebo sa zobudim v noci tak ju dam znova na chrbat aby mohla tu hlavku otacat ale inak nejako extra nepolohujem. tiez mam nervy z toho ze jej strpnu rucicky ked ich ma celu noc hentak pri sebe stiahnute...ale ako vravim ked ju nezaviniem,vkuse sa mrvi,mrnci....

lovula
16. júl 2013

@zszudorova spýtaj sa pre istotu pediatra v najbližšej poradni, alebo mailom ho kontaktuj. Ale ja by som ju tak nechala, keď jej je tak dobre. Moji synovia neznášali zavinovačky, tak som ich proste do nich nedávala, ja som zástancom toho, že keď bábätko chce a je mu tak dobre, tak nech to tak má. Ale zase aby mu to neublížilo. Preto sa spýtaj Dr., že či to nevadí nejako a ináč ju veľa polohuj keď bdie