Nastrelenie náušníc - Púchov a okolie

gabcicka11
8. apr 2016

Ahojte mamičky 🙂 vie niekto poradiť kde v okolí Púchova nastrelujú malým detičkám náušnice?

tyelde
8. apr 2016

nenastreľuj, horšie sa to hojí, keďže pri nastrelení ti skrátka pretlačí tupý koniec náušnice cez kožu a tá sa kadejako dotrhá...daj to normálne prepichnúť ihlou, tam máš hladký rovný kanálik a oveľa menej trápenia sa s tým....

abbey1
8. apr 2016

Ja za seba by som naopak neprepichovala, ale dala nastreliť. Strašia dcérka mala prepichnuté, potom ako veľká už aj nastrelené. Mladšej ideme teraz nastreliť u našej pediatričky. vaša takú možnosť neponúka? Prípadne zavolaj do nejakého centra plastickej chirurgie, i v nich to robia.

gabcicka11
autor
8. apr 2016

ďakujem za rady dievčatá 🙂 ja sa bojim toho prepichovania, lebo malá už má 5 mesiacov, či nie je na to moc veľká...

tyelde
8. apr 2016

@gabcicka11 ako certifikovaný piercer ti môžem s kľudným svedomím prehlásiť, že sú aj väčšie deti a aj dospelí čo si to nechávajú prepichnúť 😀 pokiaľ sa bojíš v zmysle či sa nebude hýbať alebo tak, tak prepichnutie nie je oveľa pomalšie ako nástrel, najmä ucho, to je proste 5 sekundová záležitosť a takmer nebolí, čiže si to ani neuvedomí, ale v prípade komplikácií ako zápal a tak budeš len rada, že ten kanálik je rovný a nie kadejako dotrhaný od nástrelu 🙂 ale ak trváš na nastrelení, tak často to robia aj detské lekárky napr., ale neviem ako u vás 🙂