Nechce sa sprchovať

katusa32
24. okt 2023

Dobrý večer...chcela by som sa obrátit/poradiť
Snáď je to len jeho obdobie ale keď chcem okúpať či osprchovať malého tak plač... Z ničoho nič sa začal báť toho...a popritom on vodu miloval... Dneska napríklad som napustala vaňu a ako náhle počul sprchu/vodu tak s plačom utiekol..
Ako tak som ho na rýchlo osprchovala.. dúfam že je to fakt len nejaké obdobie..

mediana
24. okt 2023

@katusa32 jasne mali sme aj my, prejde... 🙂

petamich
24. okt 2023

hlasime sa do klubu, preslo 🙂 teraz sice vyjednava ale napokon ide

banalu
24. okt 2023

VSETKO je len obdobie 😂

bluemoon24
24. okt 2023

@katusa32 u nas to “obdobi” trva uz 5 mesic. Je to des, kazdovecerni boj a to nemluvim jake to je, kdyz si musi umyt vlasy. Des, des, des. Doufam, ze to prejde, zatim mi prijde, ze je to jenom horsi. Kdysi miloval koupani, nechtel vylezt ven.

luciferka93
24. okt 2023

@katusa32 aj u nas to bolo, prešlo to, teraz je skôr problém dostať maleho z vody von ☺️

mima172
24. okt 2023

Aj moja mala také obdobie, trvalo to zopár mesiacov a z ničoho nič to prešlo. Má to v určitom veku snáď každé dieťa 🙂

jarnajar
24. okt 2023

Áno, je to obdobie, len môže trvať fakt dlho. Ale aj nemusí, možno to rýchlo prejde.

wetsel
25. okt 2023

U nás to pri Peťke bolo presne tak isto. Ona čo vodu milovala a nemohli sme ju dosť von, tak odrazu sek, nejaký blok a aj sprcha bol problém. Ale ako to prišlo, tak to aj odišlo.

nicol_10
26. okt 2023

Keby ste mu tam skúsili dať nejaké hračky do vody? Čo by ho prilákalo a zároveň by si neuvedomoval nejaký strach z kúpania

katusa32
autor
6. nov 2023

@nicol_10 ee... Už len keď počuje slovko kúpanie alebo sprchovanie tak začne plakať...