Nervozita a problém so spánkom 13 mesačného synčeka

bejkaasamino
24. okt 2013

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s nervozitou ročného dieťatka? Cez deň má problém zaspinkať, v noci sa často budí ale nepapá. Chodí spávať o 7-8 a spinká aj do 8-9 rána ale medzi tým zamrnčí asi 10 krát a musí spávať pri mne. Má problém sám zaspinkať večer v postielke ale nechceme ho naučiť na svetlo pri zaspávaní. Cez deň spí max. hodinku a absolutne sa nevie hrať pri všetkom krčí. Zúbky to asi nie sú lebo nikdy sme s tým nemali problém. Do roka to bol úplny flegmoš a teraz sa nevie ukľudniť. Užívame aj sedáliu a zatiať nevidím žiadne známky ukľudnenia. Prosím poradte mi. ďakujem

lucia006
24. okt 2013

@bejkaasamino poradit zial neporadim ,iba sa pridam ,ze mam 12mesacneho synceka az posledny tyzden sa uz vie zabavit aj sam ,doteraz bol cez den stale len nervozny a sam sa nezahral ,noc mam stale rovnako 10krat aj viac sa prebudi hadze sa mrnci stona necce sa dat ani ukludnit.bral aj homeo aj sedativ pc nic nepomahalo tak som to vysadila 😒

fidoorkaa
24. okt 2013

@bejkaasamino máš to ťažké skús vydrzat ale prosím ťa nedávaj sedáliu ta je az od 3 rokov aby nedostal návyk.

lucinka58883
24. okt 2013

my este len budeme mat 12 esiacov, ale toto iste sme mali asi pred mesiacom a uz sa to pomalicky upravuje. poradila by som iba vydrzat a nedavala by som urcite ziadne lieky, deticky teraz prekonavaju rozlicne obdobia

monika123654
25. okt 2013

my mame doma 12mesacnu dcerku a montalne prezivame to idňste co ty cez den spi max hodinu a vecer ideme spinkat o osmej ,no pcas noci sa zobudi aj osem krat ,nechce v noci ani papat ona ked sa zobudi v noci tak sa chce so mnu hrat 🙂 zabera len to ze si ju dam k sebe do postele a tam my zaspinka na pleci,onak by v postielke sama nezaspala.uz len cakam na nejake zmeny v jej spanku lebo uz som fakt dost vycerpana,ale musime to vydzrat,nedavaj ziadne lieky......vydrz 😉

bejkaasamino
autor
29. okt 2013

Uz som mu lieky vysadila a zistila som ze maly potrebuje byt neustale vonku v kociku mi pospi aj tri hodinky a mozu hucat aj kamiony a nevadi mu to a super sa vyblazni na preliezkach a medzi detickami takze vecer sa mi sam pyta spinkat i ked este v noci mrci a musi spinkat pri mne je to uz lepsie. Horsie bude ked bude dlhodobo prsat 😀