Nespokojný spánok 5 mesačného dieťaťa

ka82
30. máj 2014

Ahojte maminy, môj 5-mesačný syn má problémy so spánkom cez deň. Keď ho uspím neustále sa budí, niekedy po 10min. už je hore, plače so zatvorenými očami, keď mu dám dudku spí ďalej, ale po chvíľke je zase hore. A takto sa budí počas celého spánku. Spáva väčšinou 3x za deň. Aj počas dňa býva často nespokojný, väčšinou musí mať dudku, pritom do 4-roch mesiacov sme dudku ani nepoužívali. S uspávaním nemáme pritom problém, zaspí za 5min. Poraďte mi niekto ak máte podobné skúsenosti. Ďakujeeem...

lucymako
30. máj 2014

@ka82 presne tento problem mame aj my, moj 6 mes.syn cez den nespi,,ak nahodou spi tak len 20 minut a to je vsetko,,v noci sa budi aj 10krat..pisem len skusenost,,je nas takých urcite viac :( neviem ako poradit :(

ka82
autor
30. máj 2014

presne toto, buď spí krátko alebo sa zobúdza a v noci sa nadránom budí tiež často, možno aj každú pol hodinku je hore....

dubka29
30. máj 2014

To budu pravdepodobne zubky. Skús homeopatiká či geliky na zubky . Môj my má 13mesiacov a sem tam Ho ešte hnevajú zubky. Ked bol malicky tiež sme mali problém s nimi a spánkom
az nakoniec nám mudr. Povedala na poradni že už sa tlačia