Oblečenie na cestu domov z pôrodnice

Dobrý deň prajem. O dva týždne mám TP a chcela by som sa s vami poradiť, čo mám svojmu synčekovi obliecť na cestu domov... Chceme ho odniesť vo vajíčku v aute... Tak čo by bolo najlepšie oblečenie, aby mu nebola zima ani moc teplo? Ďakujem. 🙂

majamat
9. nov 2020

@mariakovacikova130 novorodenec je zvyknuty na vysoku teplotu. v bruchu ma 37°C. po narodeni to chvilu trva, nez sa babatko prisposobi prostrediu. preto znesie vyssiu teplotu.

deti95060810
9. nov 2020

o jednu vrstvu oblečenia viac ako budeš mať ty.... Inak radšej viac naobliekať ako menej....

cookie29
9. nov 2020

male dieta nevie regulovat svoju teplotu, je zvyknute na 37°C prave preto treba vlnene a teple oblecenie na prve obdobie aj ked sa babatko narodi v lete 🙂 ja som mala specialny fusak do vajicka

katie253
9. nov 2020

@mariakovacikova130 nám sa narodil V decembri. Obliekla som mu košieľku, dupačky, svetrík, čiapočku, môžeš dať na seba dve, jednu tenkú A druhú hrubšiU. Na to som obliekla overal, dala do vajíčka, prikryla dekou AnA deku dala ten kryt na vajíčko. Ak by fúkalo môžeš prekryť vrch bavlnenou plienkou

katie253
9. nov 2020

@mariakovacikova130 vtedy aj fúkalo veľmi, ale bol spokojný, nebol spotený. V aute sme išli skoro 45 minút domov.