Odkedy vám dieťa prespalo celú noc?

1234lubka
2. okt 2012

Chcem si len urobit taky maly prieskum.... 🙂

danusskaaa
2. okt 2012

od narodenia az do 6mesiaca kym bola kojena spala celu noc, ako sme presli na nutrilon budi sa raz /o pol tretej/ a spinka dalej do 8-9 rano 🙂 proste super dieta!!!

lussy666
2. okt 2012

v osmych mesiacoch, odvtedy stale. juchu..🙂

stanislavao
2. okt 2012

mame 3 roky a nepamatam taku noc, ze by prespal celu. zavidim tym mamam, co mozu celu noc spat. ale tak ked je dobra noc a vecer sa napraska, ako vcera gulasom {specialnym s jacmennymi krupamy}, tak spal do pol 5 a ptoom ked vypil mlieko, tak do pol 7. ale uz to, ze musim o tej pol 5 vstat...

ankalv1
2. okt 2012

Náš syn má 4 roky a spí horšie ako polročná dcéra- obidvaja ešte nikdy neprespali celú noc 😉

majusqwa
2. okt 2012

mala spi v noci odkedy sme prisli z porodnice. zo zaciatku to bolo od polnoci do piatej rano, teraz tak od deviatej do siestej-siedmej a to ma tri mesiace.

jajatko
2. okt 2012

dvakrát v treťom týždni a potom keď mala dva mesiace tak jeden týždeň celý prespala vždy celú noc, ale zakaždým som sa budila vždy o tretej keď aj ona sa mala budiť, skontrolovala som ju a keď som videla že si spokojne odfukuje tak som ju nechala, no dokopy to bolo takých asi 9 nocí za tie jej tri mesičiky🙂

evina57
2. okt 2012

V podstate od narodenia, od 3 mesiacov pravidelne. Teraz má 15 mesiacov a spí od cca 18tej do 6tej rána 🙂 Spachtoš po tatkovi 😀

verka1978
2. okt 2012

od styroch rokov ☹

dankamat
2. okt 2012

od 6m prespal celú noc, a kojila som do 9m. Keď sa v noci zobudil dala som čajík a tak sa potom nebudil vôbec 😀

chovancova27
2. okt 2012

tak mne tento víkend z piatka na sobotu... ale dalšiu noc už bol preventívne asi 10x hore🙂) tak nič... pokračujeme v štandarde🙂

miruss
2. okt 2012

Kubko od 2,5 mes. a Zuzka od 3 mes. Kojila som do 13 mes., ale v noci sa na jedlo nebudili.

tilly24
2. okt 2012

dcerka az po druhom roku zacala spavat celu noc 🙂

spalka
2. okt 2012

myslim, ze mala viac-menej rok, ale je to spacik, este stale ked sa da potiahne poobede 3 a v noci 11

biancarv
2. okt 2012

Od narodenia 😉

dendy1
2. okt 2012

mame 19 mesiacov, ale zatiaľ sme ešte neprespali celú noc. Kojíme asi tak 5x za noc, v polospánku, a našťastie hneď zaspí, tak sa to zatiaľ dá.

misela12
2. okt 2012

syn tak v troch rokoch (bol kojený 7 mesiacov). dovtedy býval hore aj 12x za noc. dcérka od narodenia - teda papá raz za noc, ale to už počas jedenia zaspí naspäť, takže to beriem tak, že spí celú noc.

yyyyanula
2. okt 2012

Odvtedy, čo sám spinká vo svojej izbičke- cca od 12. mesiaca. Dovtedy sa budil aj trikrát v noci, bola som v šoku, že prespal celú noc a sám 🙂
Sú aj výnimky, kedy sa zobudí, ale nebežíme k nemu, trošku si poplače a spinká ďalej, od deviatej večer do deviatej rána 😉

inffinity
2. okt 2012

2roky 2mesice jak sem prestala kojit 😉

krpcok
2. okt 2012

od troch mesiacov 🙂 asi spachtos po tatovi

brutailka
2. okt 2012

môj synček spal celú noc až ked mal 2 roky 😉 dovtedy stale čosi....mlieko, čaj, mlieko, čaj

bbarboraa
2. okt 2012

od narodenia som bola v noci hore max.15x - a to aj ked sa zobudil tak 1x cez noc

pakin
2. okt 2012

od 7 tyzdnov veku prespí celú noc 🙂 😎 😵

katarinkalm
2. okt 2012

odvtedy ako som prestala v noci kojiť - 18 mesiacov

nelinqua
2. okt 2012

niekedy medzi 3-4 mesiacom

bamato
2. okt 2012

Starsi ma 2 roky a zacal spavat celu noc az teraz posledny mesiac, mladsi od 3-mesiaca

lienkan
3. okt 2012

Mala bola kojena kratucko - hned ako sme presedlali na UM prespavala mi - ma skoro 8 a viac-menej prespi celu noc ...

ivanat
3. okt 2012

Moje od vtedy, keď som prestala kojiť. 🙂

laki
3. okt 2012

od 4 rokov sa mi budila už len 2x v noci, dovtedy bola každú noc hore aj 15x

jupesape
3. okt 2012

moje deti všetci traja spaly celú noc od 6 týždnou 🙂 🙂 a ani neviem po kom to majú 😀 😀

glowix
3. okt 2012

mame 1 rok a budime sa každe dve hodiny