Odporučte prvú fľašu na vodu

zajacik85
14. apr 2020

Ahojte, snažím sa už veľmi dlho syna odnaučiť od klasickej cumlovej fľaše ale neviem pre neho nájsť vhodný typ tak prosím o radu a skúsenosti, aký typ by mohol byť najlepší. Mal 19 mesiacov, už sem-tam popri mne popíja aj z pohára takže na väčší prietok zvyknutý. Keď ma ale vlastný hrnček alebo športovú fľašku, v momente vylieva, je to jeho zábavka a neviem ho to odnaučiť. Skúšala som slamkove naustky, za toho čerta nevie ťahať cez slamku.. Tak sa vždy zas len vrátim ku klasickému cumľu. Potrebovala by som fľašu, takú ,,prechodovu,, medzi cumlom a hrnčekom, aby urcite netiekla pri obráteni ale aby nemal problém ťahať lebo potom nervaci a trhá to zubami. Nasla som nejaké na nete ale z obrázka a popisu naozaj neviem, či tečú samovolne a ci sú alebo nie sú na princípe slamky 🙂 Ďakujem vopred

hennyinnsbruck
14. apr 2020

Ahoj.. Mojej som kúpila toto a je to super. Neviem ci to poznáš.
Ani kvapka sa nevyleje keď sa otočí, a pije sa tak ze musí cucat aby sa silikón otvoril. Super pohárik.

kikulienkadd
14. apr 2020

Ahoj, aj ja odporúčam vyššie spomenutý pohár NUK. Síce nie je lacný, ale je to výborná voľba a kvalita. Budete obaja spokojní 👍

heidy222
14. apr 2020

Aj ja odporucam ten poharik NUK 😊

karolin55
15. apr 2020

Ten pohárik je super naozaj tiež sme ho kúpili

zajacik85
autor
15. apr 2020

Ďakujem, idem hneď objednať 😉

angelheart
15. apr 2020

Naša pije z podobného, ale od Lovi (netečúci pohárik 360 alebo tak nejako sa volá), asi je to rovnaký alebo podobný princíp.

zajacik85
autor
17. apr 2020

Baby ešte raz ďakujem. Nakoniec som dnes kúpila v drogérii ten pohárik 360 ° od Lovi lebo ten NUK mi stornovali kvoli výpadku na sklade.. Prvý dojem perfektný, za 2 minútky sa naučil z neho piť a tesil sa viac ako z novej hračky. Po 10 minútach ale prišiel na to, že síce voda netečie po otočení ale keď buchne o stôl, vždy niečo zvrchu vyprskne a straaaaaaašná sranda z toho 🙈🙈 môj malý by mohol testovať kvalitu fliaš a pohárov u výrobcov 😂

hennyinnsbruck
17. apr 2020

@zajacik85 😂😂😂😂😂😂 zlatý...