Otvorenie jasličiek od 1. júna

leuska15leuska15
20. máj 2020

Dobrý deň,
Dnes mi učiteľka z jasli volala, ze otvárajú jasle od 1.6 .bola som hrozne šťastná - musím chodiť do práce a teraz je to fakt nie ideálne, keď sú zavreté, stráži ju raz sestra, raz švagriná atď. Na to mi ale rodičia povedali, vraj Matovic včera v nejakej diskusii povedal, že otvorenie škôlok sa netýka jasli. Naše sú skolka+jasle,ale dcérka má 2 a trištvrte roka, je ešte v tej triede jasle. Neviete o tom prosím niekto niečo?

vamajka
20. máj 2020

@leuska15leuska15 ked ti ucitelka z jasli volala, ze otvaraju tak ona uz musi vediet , ze moze otvorit

leuska15leuska15
autor
20. máj 2020

@vamajka tak snáď hej, ja sa len bojím, že už sa vytesujem zbytočne a učiteľka dodatočne zisti, ze otvoriť nemôže

pippa263
22. máj 2020

Nam tiez volali jeden den z jasli ze 1.6 sa na nas tesia (my sme uz tiez oslavovali lebo tak isto chodim do prace a mala bude mat o tyzden 3 roky) a na druhy den volala riaditelka, ze bohuzial nemozu otvorit jasle. Hlavna hygienicka to vraj nepovolila....ze mozno 15.06...... no som v koncoch

leuska15leuska15
autor
23. máj 2020

@pippa263 Prosím a vy máte súkromné jasle ci štátne? A sú to čisto jasle alebo jasle so školkou? Lebo nám zatiaľ nevolali, že by sa to rušilo

pippa263
23. máj 2020

@leuska15leuska15 My máme štátne jasle, čisto jasle bez škôlky. Zisťovala som na RUVZ, ze zatiaľ pre jasle neplatí to čo pre škôlky, ale že sa na tom pracuje aby to stihli otvoriť, tak uvidíme.

kochova_vlocka
31. máj 2020

Ahojte, otvaraju vam jasle? U nas sukromne, zatial nic nedali vediet. (Zajtra je 1.jun).

pippa263
1. jún 2020

Ahoj, my uz mame otvorene jasle 😉

leuska15leuska15
autor
1. jún 2020

@kochova_vlocka normálne nám otvorili 🙂