Plač v športovom kočíku

baruska884
25. aug 2023

Ahojte dcéra má 5,5mesiaca. V hlbokom kočíku už nechcela byť tak sme vytiahli športovú časť. Prvé dva tri dni boli super obzerala sa, ale potom ju to prestalo baviť.. nechce mi tam zostať ani 5min. Do obchodu len ísť je s veľkým plačom.. není ešte v sede, je v polosede.
Malý ste to niektorá podobne?prešlo to?:/
Som z toho zúfalá. Nikam s ňou neviem ísť..

vsetkounas
25. aug 2023

@baruska884 proste nekocikove dieťa skús nosič .Prípadne aký máš typ kočíka možno je vadí korytkovy prípadne naopak že by jej viac sadol korytkovy .

dominidi
25. aug 2023

Nosili sme cca do 9m, kym nezacal samostatne sediet..potom ale tiez dlho v kociku nevydrzal, pretoze je taky neposedko..ale zakladne veci sa uz vybavit dali 🙂

shallimar
25. aug 2023

Ja som mala takého syna, nezmenilo sa to, kým nechodil tak nosič a potom už behal len sám, aj na túre do kopca ako 1,5 ročný.

veronikaszabova
25. aug 2023

@baruska884 mala bude mat 5m - v kociku je len ked spi, mimo toho tam vydrzi max 20minut. Vzdy mam dole nosic a ked protestuje, ide do nosica. Tak nam to zatial vyhovuje. Uvidime, ci sa to zmeni. Pritom jej dvaja bratia vozenie v kociku milovali 😂

baruska884
autor
25. aug 2023

@vsetkounas mám takú klasickú trojkombinaciu. Camarello Faro kočík.. aj by som skúsila korytkovy len kôli tomu zas kupovať nechcem len na skúšku.. :/

baruska884
autor
25. aug 2023

@veronikaszabova áno tiež mám stále nosic dole so sebou.. len nie vždy sa to dá..

jaskolka
25. aug 2023

@baruska884 nemá rada kočík, nezmeníš to. Sú také deti, môj syn bol taky. Jednoducho neznášal kočík, akýkoľvek, nepomohli hračky, ani chrumky, ci piškóty, ani nič zaujímave okolo. Až cca v roku to nejako zvládol a vydržal sedieť aj trochu dlhšie. Ale tiež to nebolo na daj výlet, ci dlhé prechádzky, proste chvíľu do obchodu a hotovo, von, lebo rev.
Potom sme kúpili takú tu kočíkovu trojkolku, to už bolo oveľa lepšie.
Môžeš neskôr vyskúšať toto, ale na to už musí fakt dieťa byť pevné, dobre a stabilne sedieť, a pravdaže nebude tam spať, takže toto asi momentálne ti nepomôže.

autumm
25. aug 2023

Moja 2 ročná tiež neznášala kocik. Neprešlo to. 🤷🏼‍♀️ furt v ňom ziapala. Vydržala 10 minút a už sme ju museli vlacit na rukách

izabellik
25. aug 2023

@baruska884 ono ale zas ak ju zacnes len nosit, nikdy si na ten kociar nezvykne. chce to proste cvik a zakazdym jej nieco daj ked ju budes do toho kociara davat. mozno ju chce len trocha viac zabavit

vsetkounas
25. aug 2023

@baruska884 tak skús či niekto nemá na skúšku požičať posadiť povoziť .U nás to bolo tak že jednej sadol korytkovy a ďalšie zas muselo mat klasické sedenie inak revalo jak túr .

baruska884
autor
25. aug 2023

@izabellik áno skúšam každý deň. Už jej dávam aj chrumky rôzne knižky hračky ale vydrží to tak Max 5min potom už sa začína nervacit.. :/

basulaak
25. aug 2023

@baruska884 syn neznasal kocik lebo bol jarno/letne babo. Potom udrela jesen a chlad a v sportaku miloval zaspavat. Ono aj ta vonkajsia teplota detom nerobi kocik lukrativny. Pockaj do jesene/zimy. Teplota robi zazraky niekedy

majlo1234
25. aug 2023

Preslo to, ale az teraz posledny mesiac, syn ma dva roky. Dovtedy nechcel byt v kociari pokial nespal. Jeden cas som ho nosila(asi v podobnom veku), potom prisli na nevyhnutne presuny chrumky a kapsicky.

minesasubu
25. aug 2023

A vozis ju v smere jazdy alebo protismere ?

baruska884
autor
25. aug 2023

@minesasubu aj aj. Nefunguje ani jedno :(

siska53
25. aug 2023

@baruska884 nemali. Do viac ako roka boli v hlbokom, potom som len dala dole predny kryt a ked im zacal vadit pohlad na mna, dala som vanicku do smeru jazdy a bolo vyriesene.

slavomira236
25. aug 2023

@baruska884 moja od marodenia spala v kociku 2krat aj to v prvy tyzden potom len rev. Revala jak tur a nezaspala s nou sa nedalo nikde ist. V case spanku sme museli byt domA zaspala len v postielke nikde inde. Syn zas opacne ten sa vozil hodiny a hodiny

fifina75
25. aug 2023

@baruska884 tiež antikocarove dieťa isla.sa tam zblaznit. Prešlo to okolo 13m. ale musela som s ňou stále rozprávať a ukazovať všetko po ceste (pes, strom, auto, autobus, výklady v obchodoch) mali sme take záchytné body čo ju zaujímalo a tak sme sa presúvali z jedného bodu do druhého (a samozrejme chrumky, tyčinky, ovocie, rožky, cumel...) museli byť

keithy
25. aug 2023

@baruska884 ahoj, nečítala som komentáre tak neviem aký máš typ kočíka, ale teda ja som musela meniť športový pi mesiaci za taký, kde bol syn otočený v smere ju mne, lebo len reval a reval a otáčal sa za mnou. Takže aj toto je možno problém, že ťa dieťatko už nevidí.

petinka55
25. aug 2023

@baruska884 môj reval v klasickom športiaku a do 2,5r akceptoval iba korýtko ;)

kukulda1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baruska884
autor
27. aug 2023

@kukulda1234 áno to bol presne nás prípad. Veľmi som sa tešila na ten športový že konečne môžem začať chodiť von na prechadzky a nič :(

thoughtfulweirdo
27. aug 2023

@baruska884 Moji sa ani jeden nechceli voziť. Obaja vzali kočík na milosť až po 2 rokoch 🙂 pri staršej som nosila šatku alebo nosič a dieťa na seba a v kocari tlačila ostatný náklad 😄 mladší nemal moc rád ani nosenie, on teda nemal od narodenia rád vôbec nič, takže ten bol do takmer 2 rokov prevažne kabelkáč pod pazuchou😅 každopádne, sú proste nekočíkové deti.

sakaca
31. aug 2023

@baruska884 áno mala a chodila som s Rischino nosičom. Kočíku prišla na chuť až neskôr.