Plač zo spánku 8mesačného dieťaťa každú noc

red_cat
23. júl 2018

Dobry vecer damy. Mate skusenost? Nas chlapcek (8 mes) kazdu noc niekolko krat spusti strasny plac. Place zo spanku a nevieme ho nicim utisit a ani zobudit. Prestane po par minutach..niekedy zaberie cajik, niekedy ani to. Co to moze byt? Robi to uz par mesiacov. Nazor doktorky je, ze ho boli brusko. No cez den spi pokojne a nerobi to.

gasinka1983
23. júl 2018

Moja plakáva ked jej idu.zubky....pravidelne kazdu noc, trva to zopar dni kym sa zubok neprereže. Cez den pekne spinka ale v noci sa budi s plačom....

juliet86
23. júl 2018

skus mu na noc nechat silnejsie svetlo

mirkavic
23. júl 2018

Zúbky 😉

martinoocka
23. júl 2018

U nas to boli tiez zubky..taky strasny rev v noci z nicoho nic....ale netrvalo to mesiace. par dni- tyzden preslo to a raz za cas zase zopakovalo

zuzkamargit
23. júl 2018

skus dat pol davky nurofenu pred spanim a uvidis cibto boli zubky. Teba tiez ked boli hlava, tak si das nieco od bolesti, ci nie?

ajko
23. júl 2018

Mali sme s malou ten istý problém.. tiež zhruba v tomto veku.. v noci z ničoho nič ukrutný rev. Doslova vrieskala.. Trvalo to pár minút, ale nikdy sme nevedeli, ako ju utíšiť. Cez deň takmer ani neplakávala.. Niekde som čítala, že pokiaľ má dieťatko cez deň príliš veľa nových podnetov, že to ťažšie spracúva a takto môže reagovať. Neviem, či je to pravda, ale snažila som sa v tom čase robiť viac-menej len stereotyp s ňou. Žiadne väčšie návštevy, veľa ľudí atď... a časom to prešlo.. doslova ako to prišlo, tak to aj odišlo..Trvalo to cca 1-2 mesiace. Ale stávalo sa jej to len 1x za noc. Vždy okolo polnoci..

anemone123
24. júl 2018

Zuby alebo nocne desy... ak su to zubky, tak pred spanim daj trochu nurofenu, ak nocne desy, to zrejme musi odozniet same

zara0201
24. júl 2018

@ajko Aj ja som to citala. Dokonca ze sa detom sniva o lyzicke ked sa zacinaju prikrmovat a ze maju z toho nocny des.

mechurik
24. júl 2018

nema psych.stresy napr.z hadky?len sa pytam.

tanikka
24. júl 2018

najväčšou pravdepodobnosťou budú zúbky, no môžu to byť kľudne aj zlé sny. plače takto len v noci?

fabrika
24. júl 2018

môžu to byť tie zúbky, to je proste pre bábätko veľká bolesť a je nespokojné takže aj spánok môže mať plytký a cítiť to aj počas neho

meandbaby
24. júl 2018

@ajko aj my sme to mali a pripisujem to tiez tym zazitkom, kedze sa to zopakovalo vo veku 3 rokov. Vtedy som aj rozumela, ze rozprava o panacikoch atd.

katarina762
21. máj 2019

Dobrý večer mám ten istý problém dcérka má 8 mesiacov a už asi 3 mesiace z ničoho nič spustí v noci v tu istú hodinu taky plač že nič nezaberá už som z toho nešťastná vôbec neviem čo to môže byť už som myslela aj na nočné mory ale vkuse 3 mesiace každý deň by to bola asi blbosť viete mi poradiť? Dakujem

katarina762
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarina762
21. máj 2019

@red_cat dobrý večer ako ste zvládli to nočne budenie malého ja mám ten istý problém už neviem čo mám robiť čo to bolo u vás ? ďakujem

veronika9797
13. aug 2019

Aj nasa polrocna takto place ale zaujimave je ze sa to stava rano tesne predtym ako vstane...alebo ju musim zobudit, dvihnut aby otvorila oci...ale ten plac je take mnaukanie..najprv slabo pomnaukava zo sna a potom sa to neprijemne stupnuje...mate niekto skusenost?

red_cat
autor
13. aug 2019

@katarina762 zle...stale to trva, len uz menej casto. Uz su noci ked prespi bez placu, ale je to tak 1-2x do tyzdna:-/ a to uz ma 21mesiacov

leonka10
13. aug 2019

Moj maly mal nocne desy. Trvali do 2,5roka.bol casto hore v noci... kludny spanok sme nepoznali. Teraz ma takmer 3roky. Obcas sa zobudi s placom, ale je to uz ovela lepsie...

wodanka
13. aug 2019

@red_cat môj malý je rovnako starý ako Tvoj a mame to isté. Za tých 21 mesiacov prespal bez plaču možno tak 5 noci ☹️ každú noc plače, niekedy aj 3-4x za noc.

katarina762
13. aug 2019

@red_cat no nám lekárka povedala že to sú zúbky ...sem tam to ešte urobí minule mala záchvat plačú asi hodinu katastrofa neverím že je to na zúbky to a kokeby ju drali z kože