Po akej dobe ste mali druhé dieťatko?

iwqa
27. apr 2014

ahojte, chcem sa opýtať, kedy ste mali druhé dieťatko? po akej dobe? myslím také plánované, keď ste si povedali, že chceme druhé 🙂 čo myslíte, aký vekový rozdiel je dobrý?

barunka
28. apr 2014

ja medzi deťmi 6,5 ročný rozdiel a podľa mňa je to v pohode 😀 staršia bola a stále je veľmi "náročné" dieťa a popravde, pôvodne som druhé dieťa ani nechcela. ale nejako ma muž nalomil a rozhodli sme sa ho mať, keď staršia nastúpila do prvej triedy 😅

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ejuska79
28. apr 2014

presne 19 mesiacov 🙂

beatrice28
28. apr 2014

medzi mojimi je rozdiel presne 3 roky

siska53
28. apr 2014

2roky a 3tyzdne. Pre nas idealny. Dakedy tazke,ale zvladnutelne. A to ich mam,oboch doma,hoci ma maly 4r,lebo sa nedostal do skolky.

zuzu101
28. apr 2014

medzi mojimi detičkami je rozdiel 3 roky a 10 mes..je to v pohode, ja som ale chcela rozdiel max.2 roky no nevyšlo....

junova
28. apr 2014

My máme rozdiel 4 roky a nemenila by som. Dcéra už bola vypiplana keď sa syn narodil. Na malého neziarli, pomáha mi ako vie🙂 Ja som druhé dieťa skôr nechcela, byť doma 5-6 rokov na materskej ma nelakalo, dcéru som kojila 2 roky, potrebovala som oddych. Okrem manžela mi s deťmi nepomáha nikto a ja trpim silnými migrénami, čiže starať sa o dve malé deti by bola pre mňa prisilna káva. Dcéra je do druhej v škôlke, potom sa obidvom venujem do večera. Ja som spokojná.