Polročné bábo sa v noci často budí

27aduska
16. apr 2014

Budime sa a budime...Cim je sposobene caste budenie v noci, bud treba mojej dcerke, kt.ma 7.mesiacov dudlik alebo aj ked zapnem svetlo je spokojnesia a zaspi. Boji sa? Alebo potrebuje ma citit, ale uz sa dost posuva neviem bala by som sa ju dat pri seba no a vpostielke ked zaspi tak na 1hodinu maximalne 2h,preco to taketo kratke intervaly?, ved vie si potiahnut aj dlhsie ona jednoducho hladna neni aj ked jej ponuknem flasu nechce, v postielke sa zacne mrvotat a je hore. Niekedy ju zoberem na ruky zaspi s dudlikom, alebo jej ponuknem troxhu caju, ale aj ten mi vela x nechce. Mame to takto stale cakam kedy sa to zmeni,v noci sa ja ani nnevyspim, noc je horsia nez den.ale cez spi maximalne dokopy 3,5hodiny co nieje vela. A mame take tazke noci...Dakujem za vase skunosti, rady.;(

jamelia
16. apr 2014

Ahoj, ja sa tiez este v noci budim 🙂 mladsi syn uz ma 14 mesiacov a to sa mi niekedy zobudi aj starsia dcera, ta ma 3,5 roka 🙂 ale ta aspon nie kazdu noc.
Mladsi syn spinkaval do pol roka priam ukazkovo - niekedy aj 7 hodin v kuse. Ale potom sa to zmenilo. Asi je to tym, ze deticky su vacsie, vnimaju viac podnetov a samozrejme, tlacia sa zubky 🙂 Niekedy sa budi aj 10x, cumlik nema, este kojim, takze sa potrebuje len znova uspat, niekedy sa budi tak 3x. Uz to akosi neriesim, beriem to ako fakt, ze sa budi. A to dokonca spi medzi nami v posteli. Dcerka prespala celu noc az ked mala tak 2 roky, tak dufam, ze aj u syna to tak bude 🙂 a potom sa "konecne" vyspim 🙂 Moc som ti nepomohla 🙂

27aduska
autor
16. apr 2014

@jamelia ufff tak to si este teda pockam? Ved tak ano co mame s nimi robit...ale tak je to dost unavne pre cloveka. To aj oja krasne spavala a vie zaspat aj na dlhsie co sa deje netusime.

romanula
16. apr 2014

@27aduska ahoj tak mozes byt rada ze aspon cez den spi vkuse 3,5 hod. Ja mam 10 mesacneho syna a ten za tech 10 mesicu nespal vkuse jeste ani 3 hodiny, max. 2,5 uz som s nim politala vsetky vysetrenia, zkusala vsetko mozne i nemozne, jednoducho v noci kazdu 1,5 ho. hore cez den tak 40 min. rano a po obede..... som zufala, unavena, depresivna, uz sa ani netesim z nicoho, nesmejem sa dokonca uz ani nerozpravam, som zrala na antidepresiva..... tak aspon vidis ze na tom neni si az tak zle..... tak sa drzte

27aduska
autor
16. apr 2014

@romanula ahoj, nemyslela som vkuse ale dokopy ze za den pospi3-4hodiny, niekedy tiez pol hodinovky, inokedy hodinu a potom aj vyse hodiny akp kedy. Ale za den to nieje tak mc a noci mame taketo priserne;/ cim to je. Budi sa mi a neni hladna. A na jake vysetrenia ste boli?? Aj teraz aj aj vy budite tu kazdu 1,5hodinu?

romanula
16. apr 2014

@27aduska no maly mi takto spava od narodenia, prvne som si myslela ze je to kolika cakala som 3 mesiace, potom zubky, pak mame ekzem tak som myslela ze to na vsetko mame kapicky, masticky, aby to nesvedilo aby to nebolelo a je to 10 mesiacov a stale je to rovnake, ja neviem cim to je, ci ho volaco boli ja si nemyslim ze su hladne vela ludi hovori ze od pol roka by mali v noci vydrzat takych 5, 6 hodin vkuse bez jedla... tak ja ozaj netusim, zkusali sme vsetko mozne, prehodit kupanie, spi s nami, na noc mu dam kasu, dam mu sunar, jeste aj moje mliecko tak si myslim ze je najedeny a on je jednoducho za 2 ho. hore. My sme boli na neurologii, pak jsem mu nechala zobrat krv na vysetrenie ci je vsetko o.k., on ani moc nepribera je malinky a ma ekzem tak som myslela ze ma alergiu na lepok alebo na mlieko zato ta krv, no zjistili mu ze je chudokrvny, a tak sme objednany aj na gastroendo.... opytam sa ci mu tam dokazu zistit aj refllux a aj som kukala biorezonanciu tak uvidim no co z toho bude

dobromila1111
16. apr 2014

@27aduska
My sme do 4 mesiacov prespali celú noc. Odvtedy ani jednu!🙂 budeme mať 7 mesiacov. V noci sa budí aj 10x, s plačom. Niekedy zaspí hneď, inokedy až po papaní..

27aduska
autor
17. apr 2014

@romanula jaj tak to je zaujimave:/ s tymi detickami preco vmyslaju..tak jasne ze h kasa zasyti este viac urcite hladny niesu aj oja sa budi len tak z nicoho nic. Ale jej idu asi aj zubky, lbo viem ze pospat biac hodin si vedela cil to moze byt tym.

celasapremenim
17. apr 2014

skus posunut postielku na ine miesto, ked sa nebudi na jedlo, toto by ma napadlo hned

ejuska79
17. apr 2014

aj moj 2 rocny, pomooooc... a rano vstavat do prace...uz zacinam byt vazne unavena....

dobromila1111
18. apr 2014

my sme aj postielku presunuli a nepomohlo to. Teda malemu nie,mne ano🙂 iba natrcim ruku s flasou a papame🙂

edvelyn
18. apr 2014

Ja mam malu pri sebe a spi celu noc.ziadne krmenie ziadne prebalovanie..len obcasnked sa jej daco sniva taksa zobudi placom ale pohladkam ju a ked vie ze som pri nej tak spi dalej.ma 7 mesiacov

sense
18. apr 2014

@27aduska moja sa budievla v tom veku kazdych 45min zacalo to v 4 mesiaci (inak mala reflux, v 8mesici ked neprechadzal nam dali lieky a odvtedy sa to zlepsilo)., prvu noc prespala asi pred dvoma tyzdnami, resp s jednym zobudenim.( v nedelu bude mat jeden rok) a kedze idu zuby tak zas byva hore castejsie...az ked sme ju zacali bravat ku nam sa to zlepsilo, lebo som uz nevladala a to som bola proti spaniu v nasej posteli...aj teraz to robime tak ide spat do svojej postielky v izbicke a ked sa v noci zobudi s placom vezmeme ju k nam a spi do rana...a cez den spi 2x po polhodke aj to len vonku v kocari

evkacayenne
7. máj 2014

Naša sa okolo 6m v noci tiež často budila, prehadzovala, alebo som jej dala mliečko, čajík, vypadnutú dudu.
Od 1,5 roka sa to upravilo a prespí od vtedu vždy až na výnimky celú noc.
Nejak extra by som to neriešila, vyrastie z toho. Každé dieťatko je iné.

k1kaaa
13. máj 2014

Ja by som sa chcela spytat, ci niektorej z vas sa dieta/deti budili v noci na cajik aj 10x a spali dalej? Mala ma 10mesiacov a uz to trva od nejakeho 4 mmesiaca.Je pravda, ze sa jej tlacia zubky, ale ze by to trvalo tak dlho? Neviem, poradte prosim