Pranie vecí pre novorodenca

vvrga1
15. feb 2022

Ahojte.
Začínam prať vecičky pre bábätko.
Prvé pranie - šetrný program a 30 (alebo mám dať pre istotu 40?) stupňov (všetko nové) plus všetko prežehlím
Potom použité látkové plienky - 60 abelo 90 stupňov? Obyčajný program? + žehlenie
Dupačky a oblečenie nosené stačí 40 či 60 stupňov? Plus žehlenie samozrejme.
Som trošku v tom stratená.
Treba dvojité plachanie?
Kupila som si práci prášok od lovely.
Dakujem za pomoc

patriciased
19. feb 2022

Boze môj prečo to ženy takto preživaju niekedy zeny nepoznali ziadnu lovelu ano frosch ani sanytol ani nic mali mydlo a prali veci v rieke 😁 vazne mate stale vsetci potrebu pýtať sa cudzich zien na nazor ? Kazda vam povie aj tak ine ... ked to operies na 40°C a potom vyzehlis tak aj tak znicis baktérie bacili kup si na to to co si myslis ze bude vhodne pre tvoje dieťa samozrejme nieco z drogérie urcene pre detičky ... Ak nic nepoznas opytaj sa alebo porad s niekym blízkym . A nie s mamičkami co by najradsej dieťa zabalili do bublinkovej folie dali ich sadnúť na gauč ktorý je sterilny len aby nechytili nieco spinave napr zrnko prachu a potom sa čudujú preco ich decko nema žiadnu imunitu stale je chore nervozne atd..

romy317
27. máj 2022

Ahojte, mate prosim niekto skusenost s machadlom Tierra Verde? ja som doteraz pouzivala ale bolo cirej farby a teraz som kupila este pod znackou Yellow and Blue a je hnede...ma to tak byt? :D