Prechod z postieľky na posteľ

baska1930
27. nov 2021

Ahojte maminky idem sa k vam opytat. Dcerka spáva od 8 mesiacov sama v izbe v októbri mala 2 roky, rozmýšľame nad kupov postele kedze miesta v postieľke uz nieje dosť. Chcem sa opytať ako ju naučím spat v posteli bez toho aby vyliezala? Alebo je este skoro?

danielaaa212
27. nov 2021

@baska1930 osobne si myslim,ze je to akurat. Postel kupte aka sa paci... a ona si velmi rychlo zvykne. Ja som ani nezapochybovala,ze to nepojde. Mali sme po synovi roztahovaciu,momentalne je nastavena na 135 cm. Davam k nej pre istotu tie matracove nadstavce,ktore idu k posteli ,ked sa roztiahne. Spadla raz...ale tym,ze to je nizucko bola to pohoda. Kamoskina dcera ma tu domcekovu postel bez noziciek....cize este vacsia pohodka. Drzim palce ;). Nebojte sa toho,deti to sikovne zvladnu . 😍

ivangeline
27. nov 2021

Vyliezaniu nezabranis. ;)

simona92101
27. nov 2021

@baska1930 mame domcekovu postel,skoro okolo celeho obvodu ma drevennu zabranu,na kusku ma sklapaciu zabranu,postel je na nozickach vyssia.nikdy odtial nevyliezala.

evica8370
27. nov 2021

@baska1930 my sme kúpili tie so zabranou a v pohode. Nemajú dôvod vyliezať keď sa na ňu normálne dostanú 😉 mám syna 4,5 a dceru 2,5r a obidvaja majú rovnakú posteľ a od začiatku sa tešili na novú posteľ a hneď si zvykli. Nebol problém so spánkom 😊

mogaa
27. nov 2021

najvyšší čas na posteľ😉naša v nej už spávala cca v 1,5roku....ono vyliezaniu z postielky nezabrániš, ak bude chcieť tak zlezie....postielky pre tie najmenšie deti sú nízke a majú zábrany, ale stále je tam priestor ktorých vchádza a vychádza sz postielky.....zábrany slúžia skôr aby dieťa nespadlo....ak chcete kupovať postielku bez zábrany tak zo začiatku ju daj k stene a z druhej strany daj niečo mäkké na zem ak by náááhodou spadla, naša teda nespadla ani raz ale pre istotu tam mala paplon na zemi😉v postielke mala plyšové hračky takže ráno ju už bolo počuť len podľa hlasu že si začala rozprávať a hrať sa v posteli...teraz už behá aj v noci k mame, ak nechce spať sama alebo sa v noci zobudí pribehne k mame do postele😉

amelie2017
27. nov 2021

Nasa sla do velkej postele v 2 rokoch a nikdy z nej nevyliezla. Ani ked som na nu kricala, aby prisla. Vzdy som musela ist po nu. Az ked mala cca 3 a pol roka prisla rano sama. Skoro som odpadla.