Prečo sa dcérka bojí bubliniek zo šampónu?

janica81
27. mar 2012

Ahojte... som smutná...moja princezná čo sa veľmi rada kupkala má nejaký problem a neviem ho uz tyzden vyriesit... ☹ ....asi pred 6 dnami pri zmyvaní hlavy sa vo vode spravili bublinky zo samponu.... a zacala plakat...a od vtedy je kazde kupanie boj.. ☹ urcite sa jej nedostalo nic do ociek, len proste zbadala penu a hysak...a dnes?? tak revala az sa od placu pozvracala...Pomooooc.... ☹ ako ste natom s kupanim vy?? ide leto a ak sa bude bat vody no zbohom ☹ nechapem tomu ze co mohlo stat... ☹

tea333
27. mar 2012

asi to chce len cas a nenutit. urcite casom na negativnu prihodu zabudne. skus ist do vane s nou, alebo sa proste len spolu sprchujte, vymyslite si nejaku zabavku, o par dni si to mozno ani nebude pamatat

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cicimon
27. mar 2012

my sme mali tiez obdobie, ked sa nechcela ani za nic posadit vo vani, a pritom sa dovtedy rada kupala... tak asi 2t sa len sprchovala po stojacky s revom, potom sme jej kupili penu do vody, novu hracku a preslo ju to

lubina
27. mar 2012

to pozname, Starsiu to chytilo ked sme sa raz vratili od nasich domo a to predtym sa kupala velmi rada. No a jedneho vecera rev ako o dusu a nervy s kupanim. Drzalo ju to asi 3 tyzdne apotom sa to same vratilo do normalu. Neviem cim to bolo doteraz. Tou zmenou, ze sme boli u nasich asi nie, ved to nebolo prvy raz, co sme tam boli a v konecnom dosledku kupat som ju opat isla doma...prosto mala take obdobie, ale boli to ozaj stavy hysterie a ako jedneho vecera prislo, tak aj jedneho vecera odislo. Chce to len klud a vydrzat 🙂