Preferuje vaše dieťa jednu stranu hlavičky?

15. apr 2024

Ahojte mali ste niektora tak u vasich deticiek ze preferovali skor jednu stranu? Mala bude mat 3 mesiace akoze hlavkou pekne otaca ale vzdy zastane na lavej strane .. spanok to iste musim jej pretacat aj tak si da na svoju stranu .. ked ju dam na brusko stale preferuje lavu stranu a na pravo malokedy chce dat aj ked da tak zase otoci.. upravilo sa to casom? A este jedna vec hrazdicka ju vobec nezaujima place ked ju dam pod nu 🤷‍♀️mam skusat dalej alebo ju nemam nutit sa s nou ,,hrat,, 🙈🙈

petamich
15. apr 2024

preferoval pravu, takze sme ho polohovali a otacali v postielke, aby nemal zlezanu neskor a potom ked sa viac hral aj spal na bruchu uz nebolo treba

terry658
15. apr 2024

Aj môj preferoval jednu stranu. Nech som ho otočila akokoľvek tak sa dal na ňu a to bol zviazaný v perinke. Teraz sa už krúti na obe, takže časom sa to zmenilo.

autor
15. apr 2024

Super dakujem vam lebo vidno ze ju ma prelezanu na tej jednej strane tak snad sa to upravi 🙏🏻

sisa232
24. apr 2024

Moja ma tiež s tým problém. Ma aj hlávku prelezanu😓. Dávala som ju aj na druhú stranu ale furt sa prevratila na tú obľúbenú. Pediatricka nám dala výmenný lístok na cvičenie. No na cvičení nám povedali že ju máme polohovat a keď sa do 5 mesiaca hlávka nespraví tak bude nosiť prilbu. No a cviky nám ukázala na spevnenie svalstva (bruska... ( mala bruško rozliate, pupcek nebol teda v strede nemala proste spevnené bruško a mala tam aj hrčku ktorá tiež v strede nebola )) , cvičením sa všetko správy... Už sa pekne vrtí z jednej strany na druhú a sama sa otáča na tú dobrú stranu ale niekedy spi na tej zlej samozrejme...zajtra ideme na cvičenie tak som zvedavá čo povie na hlavičku ...dúfam že mala nebude nosiť prilbu lebo nemá rada čiapky ani čelenky nie to aby mala prilbu na hlavičke 🫣🤣

sisa232
24. apr 2024

Hrazda ju bude baviť neboj sa našu tiež nič také nezaujímalo teraz sa rada hrá a spoznáva nové veci